У Києві пройшов флешмоб за рівні права

5 липня 2014, 23:39

Замість "Маршу рівності" випустили в небо кульки

Реклама

Незважаючи на скасування"Маршурівності" врамках "КиївПрайд -2014", активістипровелифлешмоб – біля аркиДружбинародіввипустиливнебокульки зіслоганамипро рівні права. Про ценаписаланасвоїй сторінцівFacebookОлена Шевченко, співголоваоргкомітетуКиївПрайд-2014і лідерстоличноїЛГБТ-організації "Інсайт".

"Вчораміліціявідмовиласязабезпечитинам правона мирні зібрання.Але сьогодніми все-такипровелирайдужнуакціювформатіфлешмобу! Ми пройшли зплакатамиі кулькамидо арки ДружбиНародів, девипустиликульки зіслоганамивнебо", - написалаОлена.

Як відомо, вп'ятницюорганізатористоличного "Маршу рівності" булизмушені скасуватиходу, оскільки міліціяповідомила, що не зможегарантуватибезпеку заходу.

"МаршРівностіне має нічогоспільного зкарнавалом. Цеправозахиснаакція.Але мизмушені скасуватиїїпроведення, оскількипочули відкерівників столичноїміліції, що вони не будутьгарантувати безпекудлялюдей, які вийдутьнаМарш.Необгрунтованіризики -не час.ОднакдискримінаціявУкраїніє.Цепроблемадлябагатьохукраїнців іукраїнок", - розповіла ОленаШевченко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що в Києві 
"Марш рівності" не відбудеться.

В тренді
У Раді їдальню закрили на карантин: "слугам" організують доставлення обідів

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти