В Казахстані вистачить вагонів для відправки потрібної кількості вугілля в Україну

22 грудня 2014 14:44

Максим Салай

События на ТК Украина

Президенти України та Казахстану в Києві обговорили співпрацю в галузях енергетичної, авіаційної та космічної промисловості

ВУкраїніз Казахстанунезабаром можутьпітиешелони звугіллям.Принаймні,щодо цього питаннямають відбутися переговориробочих групдвох країн.Про це розповілипрезиденти ПетроПорошенкоіНурсултанНазарбаєв.

Реклама

"Мидомовилися про те, що минегайнопочинаємоопрацюваннянапоставкуказахськоговугіллядляукраїнського енергетичногокомплексу.Длянасдуже важливадиверсифікація джерел енергопостачання", – заявивПорошенко.

Йогоказахстанськийколегазазначив, що якщовУкраїніє потребау вугіллі,його готовіпоставляти.Прицьомупроблемзтранспортом неповинно виникнути, достатня кількістьвагонів вКазахстаніє.Потрібнопростосісти ідомовитися.

ПрезидентУкраїниповідомивпро те, щообговорювалися питаннявідкритостіринківдвох країндлявзаємовигідної торгівліхарчовою продукцією.Але головнеце перспективистратегічного співробітництвавгалузі авіаційноїікосмічної галузейі вихіднаринки третіх країн.

Нагадаємо,Назарбаєвсьогодні прибув доУкраїнидлязустрічей із владою.Крім зустрічіз Порошенкомзапланована його зустрічз прем'єр-міністромАрсеніємЯценюком.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти