У Кабміні порадили українцям не їхати до Криму

13 серпня 2016, 11:42

Уряд побоюється подальших провокацій влади РФ

У Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб закликали українців утриматися від поїздок до Криму в зв'язку з провокаціями Кремля. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

"У зв'язку з провокаційними заявами з боку Російської Федерації щодо ситуації, що склалася в Автономній Республіці Крим, закликаємо громадян України утриматися від поїздок до тимчасово окупований Крим", – йдеться в заяві.

Також українців попросили поставитися з розумінням до вимушеного посилення українськими правоохоронцями контролю на пунктах перетину адміністративного кордону з Кримом.

Громадян України, які перебувають на тимчасово окупованій півострові, закликали бути обережними, не піддаватися на провокації і критично ставитися до інформації, яку вони отримують з російських ЗМІ.

Також у відомстві повідомили, що з метою з'ясування реального стану справ в Криму, забезпечення прав і свобод на півострові, українська сторона почала цільові заходи, спрямовані на забезпечення допуску міжнародних правозахисних і гуманітарних організацій на територію тимчасово окупованого Криму
.

Реклама

Яквідомо,всереду,10 серпня, в ФСБ РФ заявили,щозапобігливокупованомуКримутерактам,якінібитоготувалоголовнерозвідуправлінняМіноборони.
"Внічз 6-огона 7-е серпня2016 року врайонімістаАрмянськаРеспублікиКримвиявленагрупадиверсантів.Призатриманнітерористівврезультатівогневогоконтактузагинувспівробітник
ФСБ Росії", – йдетьсявповідомленні.

Такожповідомляється,щовнічна 8-е серпняспецпідрозділи МіноборониУкраїниздійсненіщедвіспробипроривудиверсійно-терористичнихгруп."Спробипроривуприкривалисямасованимобстріломз бокусуміжноїдержавиібронетехнікоюзбройнихсилУкраїни.ВходівогневогоконтактузагинуввійськовослужбовецьМОРФ",-йдетьсявповідомленніФСБРФ.

Російськіспецслужбистверджують,щооднимзорганізаторівзапобіглитерактівєПановЄвгенОлександрович,1977 року народження,жительЗапорізькоїобласті,співробітникГУРМОУкраїни,якийтакожзатриманийідаєсвідчення.

Увечері 10серпня президентРФВолодимир Путін заявив, що Україназамістьтого,щобшукатимирнішляхиврегулювання-перейшладо"практикитерору"іпообіцявне залишитибезувагивбивстводвохросійськихвійськових."З російськогобокуєвтрати,вбитідвоєвійськовослужбовців.Безумовно,повзтакіречіпроходити небудемо",-сказаввін.

Реклама

УкраїнськеполітичнеівійськовекерівництвоспростуваловсізвинуваченняРФіназвалотакідіїпровокацією.

В тренді
Never again, а не 9 травня. Зеленський вшанував жертв Другої світової війни

"Звинуваченняросійською стороноюУкраїнивтероризмівокупованомуКримулунаютьтаксамо безглуздоіцинічно,якзаявиросійськогокерівництвапро відсутністьросійськихвійськнаДонбасі.Ціфантазії-лишепривіддлячерговихвійськовихпогроз на адресуУкраїни", – заявив президент України Петро Порошенко.

УСлужбібезпекиУкраїнитакожспростувализвинуваченняФСБ. "Україна захоплюєі неповертаєсилоюсвоютериторію,і небудецьогоробити.Яможувамточносказати",-сказаврадникглавиСБУ Юрій Тандит.

Головне управліннярозвідкиМіноборониУкраїнитакожспростуваловсізвинуваченняРФ."Мизвичайно некоментуємоінформаціюпронашихспівробітників,алереальнонасьогоднішнійденьжодногоспівробітникаГоловногоуправліннярозвідкиМіністерстваоборониФедеральнаслужбаРосіїнатериторіїКримуне затримувала",-повідомивпредставникуправлінняГУРМіноборониУкраїниВадимСкібіцький.

НачальникГоловногоуправліннярозвідкиМіністерстваоборонигенерал-лейтенантВалерійКондратюкзаявив,щовКримусталасяперестрілкаміжросійськимивійськовимиіприкордонною службоюФССРФ."За наявною інформацією,відбуласязбройна сутичказвикористаннямстрілецької зброїміжвійськовослужбовцямиЗСРФіприкордонною службоюФедеральноїслужбибезпекиРФ",-повідомиввін.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти