У Генпрокуратурі відзвітували про люстрацію у відомстві

26 березня 2015, 16:34

Перевірки тривають

На виконання Закону України "Про очищення влади" станом на 24 березня 2015 з органів прокуратури звільнено 181 прокурорсько-слідчого працівника. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Реклама

"Зокрема, наказами Генерального прокурора України звільнені 115 прокурорсько-слідчих працівника, що займають у сукупності не менше одного року відповідні посади в період з 25 лютого 2010 року по 22 лютого 2014 року. З них 48 – у центральному апараті України, 61 – в прокуратурах обласного рівня, 4 – у військових прокуратурах регіонів, 2 – в Національній академії прокуратури України.

Крім того, наказами прокурорів обласного рівня з органів прокуратури звільнено 20 працівників, а відповідно до наказів ректора Національної академії прокуратури України – 4.

Також наказами Генерального прокурора України звільнені 18 прокурорсько-слідчих працівників центрального апарату, які займали посади в період з 21 листопада 2013-го по 22 лютого 2014-го і не були звільнені в цей період з відповідною посад за власним бажанням.

Так, старший радник юстиції Юлдашев звільнений з посади прокурора міста Києва, оскільки він в період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року обіймав посаду заступника керівника територіального (регіонального) органу прокуратури і не був звільнений за власним бажанням.

Реклама

Починаючи з 11 березня поточного року проводяться перевірки прокурорів обласного рівня, міських, районних, міжрайонних, районних у містах та прирівняних до них військових прокурорів, їх перших заступників та заступників, ректора і проректорів Національної академії прокуратури України.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ

За їх результатами на сьогоднішній день з органів прокуратури звільнено 24 працівника прокуратури обласного рівня, з яких 3 прокурора обласного рівня, 2 перших заступника і 6 заступників прокурорів обласного рівня, прокурор міста, 3 прокурори районного рівня, а також 9 заступників прокурорів районного рівня", – йдеться в повідомленні.

У ГПУ відзначають, що процес люстрації в органах прокуратури буде продовжуватися і надалі відповідно до чинного законодавства України.

Як відомо, закон про люстрацію був прийнятий в минулому році.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти