В Європарламенті заявляють, що помилилися з датою прийняття безвізу для України – ЗМІ

16 грудня 2016, 09:15

За словами представника прес-служби Європарламенту, помилка в найближчим часом буде виправлена, проте нової дати поки не повідомляється

В Європарламенті стверджують, що нова дата голосування для прийняття безвізового режиму для України була вказана помилково і буде виправлена. Про це заявив співробітник прес-служби Європарламенту Мод Нойон, передає Kyiv Post.

За словами Нойда, дата розгляду питання про безвізовий режим для України в реєстраційній картці законопроекту на сайті Європарламенту була внесена помилково і буде видалена. Kyiv Post, в той же час, не приводить цитування представника ЄП з цього приводу.

Видання також зазначає, що прийняття законодавчої ініціативи відбудеться після завершення тріалог, який повинен початися "в короткий термін". "Однак точна дата ще не була визначена", – сказав Нойон.

Нагадаємо, що 15 грудня Європейський парламент оприлюднив нову індикативну дату розгляду питання про безвізовий режим для України – 3 квітня.

Як повідомлялося
, Європарламентпроголосувавзазаконопроектпро введеннямеханізмупризупиненнябезвізовогорежимуЄСзтретімикраїнами.

Реклама

НещодавнопрезидентЄвропейськогопарламентуМартінШульцзаявив,щоЄПможедійти згодизРадоюЄвропейськогоСоюзуз наданняУкраїнібезвізовогорежимувсічнінаступногороку.

"Тепер,колиУкраїнавиконалавсінеобхіднікритеріїдлялібералізаціївізовогорежиму,наставчасдлятого,щобРада припинилазатягуватипроцес.

В тренді
Never again, а не 9 травня. Зеленський вшанував жертв Другої світової війни

Наданнябезвізовогов'їздувШенгенськузонудлягромадянУкраїнибудещеодниммеседжемпідтримки.Європейськийпарламентбувготовийдо переговорівз вересня,імищиросподіваємосязавершитиугодузРадоювсічні",-сказаввін.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти