У ДТЕК прокоментували заяву міністра енергетики Демчишина

Інформація про те, що ДТЕК стимулює шахтарські акції протесту в Західній Україні, не відповідає дійсності

Заява міністра енергетики Володимира Демчишина про те, що ДТЕК стимулює шахтарські акції протесту в Західній Україні не відповідає дійсності. Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

"Виробництво електроенергії в країні впало на 14%. Обсяг спалювання вугілля на ТЕС впав більш ніж на третину порівняно з 2013 роком. Видобуток вугілля за 2015 рік скоротилася на 39%. Енергетика України за останні півтора року увійшла в стан найглибшої кризи, що однаково торкнувся державних і приватних підприємств. Виходом зі сформованої ситуації має стати тісна конструктивна взаємодія приватного і державного сектора з міністерством і регулятором. Спроби перекласти відповідальність за ситуацію в галузі не сприяють вирішенню проблем української енергетики", – підкреслюється в заяві.

Реклама

Наголошується, що в 2015 році ТЕС ДТЕК купили вугілля у державних шахт в обсязі понад 580 тис. Тонн, з них вугілля львівсько-волинських шахт склав більше 450 тис. тонн.

"У 2015 році ДТЕК перерахував держпідприємству "Вугілля України" більше 420 млн грн. Компанія оформила і оплатила вугілля, що знаходиться на зберіганні на теплоелектростанціях ДТЕК Західенерго. При цьому борг держави перед ДТЕК за вироблену електроенергію за станом на 1 січня 2016 року становить 4,7 млрд грн. Позиція ДТЕК була і залишається незмінною. Україна повинна підтримувати власний видобуток, спалюючи українське вугілля на українських ТЕС. Це забезпечить енергетичну незалежність країни", – повідомили в ДТЕК.

Довідка

Реклама

ДТЕК ЕНЕРГО – операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерації й дистрибуції електроенергії в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК ЕНЕРГО – Всеволод Старухін. Чисельність співробітників ДТЕК ЕНЕРГО – 127 000 осіб.

У портфель активів ДТЕК ЕНЕРГО до видобутку вугілля, теплової генерації та дистрибуції електроенергії входять 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик; 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18,6 ГВт; 5 підприємств по дистрибуції електроенергії, які обслуговують 5,2 млн клієнтів – фізичних та юридичних осіб.

ДТЕК – стратегічний холдинг, що здійснює управління трьома операційними компаніями з активами у вуглевидобутку, тепловій енергетиці і дистрибуції, а також в альтернативній енергетиці та у видобутку газу. Входить до складу фінансово-промислової групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК – Максим Тимченко.

Реклама

Відпуск електроенергії генеруючими підприємствами ДТЕК у 2014 році склав 47,8 млрд кВт ∙ г, з яких 651 млн кВт ∙ год забезпечила ВЕС, передача електроенергії по мережах – 53,8 млрд кВт ∙ год, видобуток вугілля – 37,1 млн тонн, видобуток природного газу – 752 млн куб. м.

Додаткова інформація: www.dtek.com

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
“Сьогодні” в Telegram Пiдпишись на RSS-канал
Останні новини
Реклама
Пряма трансляція
Опитування
Влада
Візит Зеленського до Байдена у Вашингтон
Докладніше
Комаровський в темі
Який тест на COVID-19 надійніший
Думка Комаровського
Читати статтю
АКТУАЛОЧКА
Збираєшся на пікнік?
Де краще купувати продукти
Хочу дізнатись
Кейт Вінслет для LA Times
Гороскоп
Твій гороскоп на сьогодні
Читати гороскоп
Спецпроект
Календар лайфхаків на літо
Серпень
Лайфхаки за календарем
Для батьків
Аптечка малюка у відпустці і дома
Зібрати
Сприятливі та небезпечні дні у серпні
Місячний календар на серпень
Що треба робити

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти