В "Блоці Порошенка" не виключають, що до коаліції можуть входити депутатські групи

7 листопада 2014, 00:13

У той же час, за словами В. Ковальчука, до складу коаліції не будуть прийняті депутати, які голосували за "ганебні закони 16 січня"

Учасникипереговорівпоствореннюпарламентськоїкоаліціїведуть дискусіюпро те,щочленамикоаліції можутьстатиідепутатськігрупи,повідомивкандидату народнідепутативід партії"БлокПетраПорошенка" ВіталійКовальчук.

"Мивказали,щочленамимайбутньої коаліціїповиннібутидепутатськіфракції.Інасьогоднівжепроводимодискусію,щочленамикоаліції можутьбутидепутатськігрупи",-сказаввінвефірі5-гоканалувчетвер.

У тойжечас, засловамиВ. Ковальчука,до складукоаліції небудуть прийнятідепутати, які голосувализа "ганебнізакони16 січня".

Щодотерміну підготовкикоаліційної угодипредставник "БлокуПетраПорошенка"спрогнозував:"Сьогодні ми невиключаємо,що принаймнідо кінця наступного тижнямизможемовийтинаостаточнийтексткоаліційноїугоди".

За його словами,спочаткуможебути узгодженийтексттакогоугоди,апотім,післятого,якдепутатирозпочнутьздійснювати своїповноваження,можебути створенакоаліція.

В цей часпереговорипро створеннякоаліціїведутьпартії"БлокПетраПорошенка","Народнийфронт","Об'єднання "Самопоміч",РадикальнапартіяОлегаЛяшка
. Планується, щовсуботу, 8 листопада,до цього процесуприєднаєтьсяВО "Батьківщина".

Реклама

В тренді
Росія перекине на кордон з Україною 110 тисяч "багнетів" – розвідка

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти