В "Батьківщині" розповіли про зафіксовані порушення на виборах

26 жовтня 2014, 14:48

Дар`я Нинько Дар`я Нинько

У партії поскаржилися на "мінування" і недостатню кількість урн на виборчих дільницях

У "Батьківщині"заявляютьпро низкупорушеньвходіпроведення голосуванняжителівУкраїни.За інформацієюкерівникавиборчогоштабу"Батьківщини" ІванаКириленка, станомна10ранкубулозафіксовано215порушень.

"За нашимиданими,якізбігаються з данимиЦВК,на12 години майже20%проголосуваловиборців",-повідомив ІванКириленко.
Реклама

"Явкаочікуєтьсяприблизноза 50%",-додаввін.

За йогословами,сьогодні бувзафіксованийрядпорушеньвході проведенняголосування.

Читайте також: В МВС розповіли про "популярні" порушення в день виборів

"У рядіобластей,особливонаСході-Донецька,Луганськаобласті -несподівано,дужерізко іввеликій кількостізамінилиякчленів,такікерівництвоокружнихідільничнихвиборчихкомісій",- повідомивКириленко.

Реклама

Так,подібне сталосяврядіокругіввЛуганськійобласті.У Донецькійобластізадобу до виборівзамінені17 членівокружнихкомісій,заявивКириленко.

В тренді
У Раді їдальню закрили на карантин: "слугам" організують доставлення обідів

За його інформацією,вДніпропетровськійобласті станомнараноксьогоднішньогоднябулозаменопорядку 30% членіввиборчихкомісій.

Кириленкотакожзазначив,щозаміначленіввиборчихкомісійне єпосутіпорушенням закону,але"викликаєпідозри" в тому,що це можеробитисянакористьтогочи іншогокандидата.

Крімтого,Кириленкозаявивпро те,що булозафіксовановеденнявиборчоїагітаціїв"деньтиші".Майже у всіхобластяхдеяківиборчі дільницівідкривалисяззатримкою.

Також, зайогословами,врядідільницьбулизафіксованістороннілюдипривідкриттідільниці тапроведенніпершого засідання.Вході проведеннязасіданьтакожбулозафіксовано більшу,ніж необхіднокількістьспостерігачів.
Кириленкозазначивнедостатню кількістьурннавиборчих дільницях,і те,щовМиколаєвіта Рівномунадходилисигнали промінуваннядільниць.

"Наспецдільницяхє приклади,коливидаютьбільше бюлетенів,ніж необхідно.Єпошкодженіящики.Це те,що у нас єнастраті",- повідомивКириленко.

Реклама

Також за інформацієюКириленка,вОдеськійобласті таЧернігівськійобластібулизатриманігрупи"тітушок".

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти