В АП відповіли на звинувачення Путіна: Його дратує успіх України

4 лютого 2017, 15:06

Кремль намагається домогтися того, щоб Захід перестав підтримувати Київ, зазначив Єлісєєв

ЗаступникглавиАдміністраціїпрезидентаУкраїниКостянтинЄлісєєвпояснив,чомупрезидентРосіїВолодимирПутіноббрехавУкраїну,пише "Українська правда".

Реклама

За словами Єлісєєва, в АП звернули увагу на слова Путіна під час спільної прес-конференції з президентом Угорщини, де він сказав, що загострення в Авдіївці нібито спровокувала українська сторона, щоб "вибити" гроші з інших країн і міжнародних інститутів.

"У зв'язку з цим мені згадалася народна мудрість, яка каже, що "вибивають дурь з голови", а гроші вкладають в успішні країни, що зараз і демонструє Україна шляхом зростання економіки. Тому логічно, що в Україні зараз йдуть гроші", – заявив він.

"Я розумію роздратування (Путіна – ред.) тим, що зараз у нас є і макрофінансова стабілізація, і в банківському секторі, тому я не виключаю, що ця ескалація напруженості пов'язана з тим, щоб дестабілізувати політичну та економічну ситуацію в Україні і спробувати шляхом військових провокацій на Донбасі відвернути увагу і ресурси від демократичних і економічних реформ в нашій державі", – пояснив Єлісєєв.

За його словами, для цього Росія веде активну пропагандистську роботу на міжнародній арені. Вона намагається дискредитувати Україну і її успіхи, щоб західні партнери перестали нас підтримувати.

Як повідомлялося, 2 лютого Путін на спільній прес-конференції з президентом Угорщини
 придумавдивнупричинузагостренняна Донбасі.

"Намійпоглядєкількапричин,чомуцевідбуваєтьсязараз.Першапричинаполягаєвтому,щоукраїнському керівництвупотрібнігроші.ГрошінайкращевибиватизЄвросоюзу,зокремихкраїнЄвропи,зСШАізміжнароднихфінансовихінститутів,виставляючисебевякостіжертвиагресії",-сказаввін.

В тренді
Міністра економіки Петрашко відправлено у відставку
Ігор Петрашко. Фото: facebook.com/mineconomdev
В тренді
Рада звільнила міністра інфраструктури Криклія
Владислав Криклій. Фото: facebook.com/vladkryklii
В тренді
Обшук у будинку Кличка: силовики знайшли контрабандного пального на 100 млн
Силовики провели у будинку Віталія Кличка спільну операцію

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти