УСПП розробив антикризову програму для уряду і парламенту

28 жовтня 2016, 15:59

Анатолій Кінах вважає, що країні необхідно терміново коригувати економічний курс

Антикризова рада громадських організацій Українського союзу промисловців і підприємців на засіданні 28 жовтня 2016 схвалила проект антикризової програми спільних дій влади та бізнесу. За написання антикризової програми представники ділових кіл взялися після аналізу поточної ситуації в економіці України.

Реклама

"Показник зростання ВВП України становить менше одного відсотка, тоді як державний борг становить близько 1,7 трлн грн. Є безпрецедентне падіння платоспроможності – як громадян, так і бізнесу. Сьогодні ми – одна з найбідніших країн в Європі, люди борються за елементарне виживання. Тому владі і бізнесу необхідно спільно діяти за антикризовою програмою, щоб виправити ситуацію", – заявив голова Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах.

За його словами, країні необхідно терміново відкоригувати економічний курс. "Це одностайна позиція ділового співтовариства. Необхідно більш справедливий перерозподіл доходів між секторами економіки, потрібно забезпечити сталий економічний розвиток. Також слід визначити ефективні інструменти стимулюючої бюджетної і грошово-кредитної політики. Всі ці пропозиції внесені в Антикризової програми, УСПП пропонує уряду та парламенту", – заявив Анатолій Кінах.

В антикризовій програмі враховані позиції Плану модернізації України, розробленого Федерацією роботодавців. Документ передбачає заходи з відновлення довіри до банківської системи, вдосконалення фіскальної системи, напрямок розвитку оборонно-промислового комплексу, стимулювання науково-технічної та інноваційної діяльності, проектів будівництва та енергозбереження в житлово-комунальній сфері. Схвалену членами Антикризової ради громадських організацій програму має затвердити з'їзд Українського союзу промисловців і підприємців, проведення якого заплановано на 10 листопада 2016 року.

В тренді
Всі дізнаються правду – РНБО проведе аудит держземель в Конча-Заспі і Пущі-Водиці
В тренді
Екс-нардеп побив "слугу народу" Соломчука в прямому ефірі: відео
Фото: скріншот
В тренді
Загрожують катастрофічні наслідки: РФ збільшила кількість кібератак на Україну
Ілля Вітюк, фото: СБУ

Також прийнято рішення відкрити Офіс представника УСПП у Верховній Раді. "За справедливою пропозицією народних депутатів хочемо підняти комунікації з владою на більш високий рівень. Офіс представника УСПП в парламенті як офіційний майданчик дозволить пожвавити роботу над комплексними законопроектами для розвитку економіки з урахуванням інтересів бізнесу", – зазначив Анатолій Кінах.

Реклама

Як повідомлялося, Антикризова рада громадських організацій Українського союзу промисловців і підприємців створено на початку 2015 року з ініціативи близько ста об'єднань і асоціацій бізнесу.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти