Українська криза може розростися на весь континент – Дещиця

6 травня 2014, 16:54

В.о. глави МЗС закликав Європу негайно зупинити Росію

ОкупаціяКриму іподальшізусилля Росіїподестабілізаціїситуаціїнапівденному сходікраїни загрожуютьне тількиУкраїні,а й усій Європі,заявляєв.о.міністр закордоннихсправУкраїниАндрійДещиця.Про це повідомляєпрес-службаМЗСУкраїни.

"НелегальнаокупаціяРосієюКриму та їїподальші зусилля здестабілізаціїситуаціїв південно-східнихобластяхУкраїниє драматичноюреальністю,загрожуєне тількиУкраїні,а й усій Європі.Необхіднанегайнареакціяміжнародного співтовариства,включаючи
Раду Європищоб недопустити розростаннякризина весьєвропейськийконтинент", – заявив віну ході засідання Комітетуміністрів РадиЄвропиу Відніу вівторок.

Дещицявідзначив численніпорушення прав ісвободлюдинивРФ,щойдеврозрізз демократичнимистандартамиі нормамиРади Європи."Часто
Росіясвідомопозиціонуєсебетак,ніби знаходитьсяпоза рамкамиРади Європи,іде-фактодиктуєцієї організаціївласну інтерпретаціюстандартів інормРади Європи", - сказав в.о.главиМЗС.

За його словами,тотальне обмеженнясвободКремлемсьогодні особливовідчуликримськітатари,які всуперечсвоїй воліопинилися підтимчасовою окупацієюРосійськоїФедерації.

Реклама

У своємувиступіДещицявідзначив важливурольРади Європиякавторитетноїінституції вгалузі демократії таправлюдини.

"Говорячипро виклики,які стоять сьогодніпередРадою Європи,Дещицявказав на необхідністьконсолідації таєдностікраїн передзагрозоюдлявсього міжнародного співтовариства,яка виникла в результатіокупаціїРосієюАвтономноїРеспубліки Крим тапридушенняправісвободлюдинивРФ",- йдетьсявповідомленні
.

Крім того, Дещиця позитивно оцінив колишні рішення Комітету міністрів Ради Європи та Парламентської асамблеї Ради Європи про засудження протизаконного "референдуму" в Криму 16 березня анексії Криму Російською Федерацією, про позбавлення делегації РФ права голосу в ПАРЄ, а також висловлену Радою Європи солідарність з Україною та українським народом, підтримку територіальної цілісності, незалежності та суверенітету нашої держави.

"Підтвердивши рішучість української влади продовжити розвиток України як дієвої демократичної держави, заснованої на трьох ключових принципах Ради Європи – верховенство права, демократія і права людини, міністр поінформував делегації країн -членів Ради Європи про хід імплементації ключових реформ в Україні відповідно до європейських стандартів, включаючи конституційний процес і реформу місцевого самоврядування", – підкреслив в.о. голови МЗС.

Раніше повідомлялося, що
Україна поставилаРосії умовидля проведення другогораундуженевськихпереговорів.

В тренді
Зеленський розповів, що думає про майбутню зустріч Путіна та Байдена

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти