Українці поки ще зможуть їздити до Росії за внутрішніми паспортами

17 січня 2015 13:20

Кількість бажаючихв'їхати в РФ скоротилося на 70%

Росіявідклала введенняспеціального режимудлягромадянУкраїни, згідноз якимдляв'їздувРФбув потрібнийзакордоннийпаспорт,тепер для цьогодостатньо звичайноговнутрішнього.Про цесьогодні, 17січня, заявивглаваФМСРФКостянтин Ромодановськийвпрограмі "Вестивсуботу", яка виходитьнателеканалі "Росія", – пише"Інтерфакс-Україна".

Реклама

Ромодановськийповідомив, щонезважаючи на скасуваннявимогизакордонних паспортівприперетиніукраїно-російського кордону, мешканціУкраїнитепер зобов'язаніпридбавати патент, якщозбираютьсяпрацюватинатериторіїРФ.

Нагадаємо,з 1 січня 2015жителі більшостікраїнСНД можутьв'їхативРосіюлише за закордонними паспортами.Виняток становлятьбілорусиіказахи.

Результатомстало скороченняміграційного потокувРосіюна 70%, про щоглавафедеральної міграційноїслужби Росіїзаявлявна початку січня.ВрезультатівРФсталоприїжджатименшежителів середньоїАзії, але більшемолдаваніукраїнців.

Ромодановськийзаявив, що немаєніяких підставпобоюватися, щоврезультаті посиленняміграційного законодавствавРФвиникненестача робочоїсили.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти