Україна закрила в'їзд для чоловіків з Росії

30 листопада 2018 10:05

В Україну не пропускають чоловіків з Росії у віці від 16 до 60 років

Після введення воєнного стану Україназакрилав'їзддлячоловіківзгромадянствомРосіїу віцівід16до60років.Про цезаявивглаваДержавноїприкордонноїслужбиПетроЦигикалнанараді,зібранійглавоюдержави.

Реклама

"У пунктах пропуску здійснюються посилені заходи контролю. Перш за все, по відношенню до громадян Російської Федерації. Не пропускаються громадяни РФ у віці від 16 до 60 років чоловічої статі", - повідомив він.

У свою чергу Порошенко зазначив, що ці заходи повинні перешкодити Росії формувати загони приватних армій на українській території.

"Я б посилив вимоги до реєстрації (громадян РФ – Ред.), особливо в областях, в яких введено воєнний стан. Ще раз: чоловіча стать з 16 до 60 років, застосовуються обмеження, крім гуманітарних випадків, які будуть чітко виписані в інструкції", – підкреслив президент
.

Нагадаємо, що 26 листопада Верховна Рада України ввела воєнний стан у відповідьнаатакуРосіїнаукраїнськівійськові кораблі.

Не пропусти!
Угорщина – Франція: онлайн-трансляція матчу Євро-2020
Угорщина - Франція на Євро-2020

Між тим, військовий експерт Михайло Жірохов впевнений, що воєнний станпіденакористьукраїнській армії. Так,за допомогою10додатковихбоєздатнихбригадУкраїнапосилитьсвоюобороноздатністьнапівденномуісхідномунапрямках.

Реклама

Крім того, ми розповідали про те, що станеться, якщо вся влада перейде військовим. Силовикиотримаютьправовилучатимайнодляпотребоборониіконтролювативсюпублічнуінформацію.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти