Україна вийшла з церковного рабства – Яценюк

5 січня 2019, 20:42

Лідер "Народного фронту" зазначив, що підписання Томосу про автокефалію для України – це свято для мільйонів православних українців

Українавийшлазцерковногорабства.ТакназвавпідписанняТомосупро автокефаліюправославноїцерквиУкраїнилідер"Народногофронту"АрсенійЯценюк.Вінзазначив,щоцевизнаннядуховноїнезалежностікраїниісвятодлямільйонівправославнихукраїнців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

"Це святоДержавиУкраїна,яказмоглазахиститивибірсвоїхгромадянвумовах шаленоготискунавибірїхсовісті.Повагавсім,хтозавждивіривінаближавнашуНезалежність-державнуідуховну",-заявивАрсенійЯценюк.

Реклама

Раніше в ПЦУ розповіли, що змінитьсядляпростихвіруючихпісляотримання Томосу.

Яквідомо,сьогодні,5 січня,вСтамбулі,впатріаршомухраміСвятогоГеоргіяпатріарх Варфоломій підписавТомоспро автокефаліюдля України.Документзачиталинагрецькій мовізамвона.Назнаменну подіюбули присутніпрезидентУкраїниПетроПорошенко,спікерВерховноїРадиАндрійПарубій,екс-президентВікторЮщенко,нардепи,міністри,представникиінтелігенції.

Президент Порошенко висловивподякумільйонамукраїнцівповсьому світу,якімолилисязапоявуЄдиноїПомісноїПравославноїЦеркви,атакожподякував"поколіннюукраїнців,якімріялипро цей день".Віндодав,що"серед15зірокавтокефальнихправославнихцерковз'явиласяукраїнськазірочка".

5і 6 січня,вденьісторичної подіїотриманняПравославною церквоюУкраїниТомосупро автокефаліюлідерінформаційногомовленнякраїни – новини "Сегодня"готуютьроботуспеціальноїстудіїв Стамбулі.Пряматрансляціявсіхспецподійбудедоступнавсоцмережахінасайтах"Сегодня"іканалу"Україна".

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти