Україна виходить ще з однієї угоди СНД

8 липня 2020, 05:05

Олена Вус Олена Вус

Президент Зеленський підписав указ

Президент Володимир Зеленський підписав указ про вихід України з Угоди про створення Ради керівників підрозділів фінансової розвідки держав – учасниць СНД. Міністерству закордонних справ доручено повідомити Виконавчий комітет СНД про вихід України з цієї угоди.

Реклама

Текст указу №269/2020 оприлюднений на сайті глави держави.

"Відповідно до пункту З частини першої статті 106 Конституції України, керуючись статтею 54 Віденської конвенції про право міжнародних договорів та статтею 8 Угоди про створення Ради керівників підрозділів фінансової розвідки держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав, постановляю: вийти з Угоди про створення Ради керівників підрозділів фінансової розвідки держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав, учиненої 5 грудня 2012 року в м. Ашгабаті", - йдеться в указі.

Нагадаємо, в липні 2019 року слідом за заявою про перегляд всіх угод у межах СНД Кабінет міністрів припинив участь України в Угоді про введення міжнародного сертифіката зважування вантажних транспортних засобів на територіях держав – учасниць СНД.

В тренді
Прадіда Ентоні Блінкена в США називають українським письменником

Раніше новини "Сьогодні" повідомляли про вихід України з угоди, яка регулювала постачання товарів між організаціями країн – учасниць СНД. Рішення було прийнято в січні 2019 року.

Реклама

У квітні 2019 року Україна розірвала ще дві угоди в межах СНД. Перша – Угода про взаємне забезпечення збереження міждержавних секретів у галузі правової охорони винаходів, а друга – Угода про методологічне співставлення і створення загальної статистичної бази Економічного союзу.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти