Україна вибирає Раду: кандидати звернулися до українців напередодні виборів

5 липня 2019, 21:59

Політики говорили про землю, підтримку пенсіонерів, ПАРЄ, і про те, щоб не ділити українців

Кандидати в депутати звернулися до виборців із заявами напередодні позачергових виборів до парламенту.

Реклама

Олег Ляшко заявив, що українська земля буде виснажена технічними культурами, а навколишнє середовище – отруєне гербіцидами в разі введення ринку землі. Політик упевнений: чорноземи задешево скуплять іноземні компанії, але навряд чи дбатимуть про село, сільських жителів і інфраструктуру. Політик заявляє, влада в цьому питанні повинна думати насамперед про українських громадян.

"Ми боремося за дотації для фермерів і одноосібників, щоб забезпечити для них максимально дешеві кредити на придбання сільгосптехніки, вигідні умови оренди паїв через Державний земельний банк, який викуповуватиме землю за ринковими високими цінами, за прямі і чесні дотації на худобу. Дотації не агрохолдингам, а одноосібникам, звичайним сільським жителям, звичайним фермерам. Українці! Ці вибори – це битва за землю. І ми її обов'язково виграємо. Слава Україні і слава українському селу!" – звернувся до виборців кандидат в народні депутати України Олег Ляшко.

Кандидат в народні депутати Борис Колесніков підкреслює, що в Україні слід докорінно поліпшувати життя людей похилого віку. Для цього необхідно реформувати систему соціального захисту населення і підвищити пенсії. На думку політика, дуже важливо створити умови для того, щоб роботодавці офіційно наймали співробітників і чесно платили податки.

"Не потрібно велосипед винаходити. Треба просто переймати світовий досвід. Роль соціального інспектора дуже важлива. У будь-якій соціальній державі це людина номер один. Це навіть важливіше багато в чому, ніж армія і поліція. Тому підняти статус соціального інспектора, безумовно, потрібно. А ще створити єдину соціальну систему, єдиний банк даних", – заявляє кандидат в народні депутати України Борис Колесніков.

Підписати петицію проти повернення російської делегації до ПАРЄ закликає українців "Європейська солідарність". Ця політична сила заявляє: чим більше громадян підпише петицію, тим вагомішою вона буде для розгляду.

"Не може країна-загарбник, не може агресор брати участь в організації, заснованій на європейських цінностях. Приєднуєтеся, підписуйте петицію. Ми зупинимо російський вхід до ПАРЄ", – звернувся до українців кандидат в народні депутати України Петро Порошенко.

Захистити права нацменшин і ввести практику місцевих референдумів для вирішення спірних питань закликав "Опозиційний блок", який разом з представниками місцевого самоврядування провів в Ужгороді форум під назвою "Мова нацменшин, релігія, мультикультурність".

"Багатонаціональна, багатокультурна і багатомовна країна – в цьому наша сила, а не наша слабкість. Ми хочемо побудувати сильну і заможну Україну, а не ділити людей, як попередня влада, за мовною ознакою, за культурою, за ознакою різного ставлення до історії", – заявив на форумі кандидат в народні депутати Олександр Вілкул.

Реклама

Раніше кандидати на депутатське крісло обіцяли поліпшити рівень життя в селі, інвестувати в вітчизняні підприємства і підтримати гривнею українців, які тримають худобу.

Нагадаємо, позачергові вибори до парламенту відбудуться 21 липня 2019 року. Всього у виборчому бюлетені буде 21 політична сила. Центральна виборча комісія шляхом жеребкування вже визначила порядкові номери у виборчому бюлетені.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти