Україна обирає Раду: депутати говорили про відродження села і медреформу

13 липня 2019, 22:27

Вибори до Верховної Ради України IX скликання призначені на 21 липня 2019 року

Про медичну реформу, соціальні виплати та відродження села говорили кандидати на депутатські крісла під час зустрічей з виборцями сьогодні.

Реклама

Заборонити продавати українські землі іноземцям і вивозити за кордон сировину – вимагає Олег Ляшко. Він сьогодні у Вінницькій області. Кандидат в депутати впевнений – на експорті готової продукції українці зможуть заробити в кілька разів більше. Замість зерна – продавати борошно. Замість необробленого лісу – наприклад, меблі. Так зросте виробництво, збільшиться кількість робочих місць і підвищиться зарплата наших громадян.

"Влада хвалиться, що ми перші місця в світі займаємо по експорту зернових. Зернових, а не продукції. Це золоте зерно, цей колос повинен не вивозитися за кордон, а перероблятися в українському селі, щоб і робота в селі була і додаткова вартість залишалася, щоб не продавали за три копійки зерно, трейлери у селян забирають і за три копійки продають, а переробили в селі, зробили борошно, спекли хліб, макарони, крупи і вивезли, продали на експорт і заробили в десять разів більше ніж від експорту цього дивовижного зерна", – каже він.

Введення обов'язкового медичного страхування – єдиний шанс врятувати систему охорони здоров'я країни – переконана Юлія Тимошенко. Вона сьогодні у Чернігові. Спілкувалася з городянами. Каже, пацієнти скаржаться на занадто високу ціну ліків. Тим часом, медики отримують низькі зарплати. Навести порядок в галузі – завдання номер один для наступного уряду, зазначає Тимошенко.

"Якщо ми цього не зробимо – не зможемо зберегти нашу систему охорони здоров'я. За останні 2 роки у нас ліквідовано майже 500 лікарняних установ – лікарень і поліклінік. Ліквідовано 1633 ФАП. Це 1633 села залишилася без допомоги. Майже 70 тисяч лікарів поїхали за кордон шукати роботу. Все це треба негайно зупинити", – говорить вона.

Відновити всі соціальні виплати ветеранам бойових дій в Афганістані та чорнобильцям вимагає від влади Борис Колесніков. Кандидат каже – під час зустрічей з героями чи кожен раз доводиться виправдовуватися – чому влада забуває про них. Відвертою розмова вийшла і в Костянтинівці. Борис Колесніков пообіцяв і військовим, і ліквідаторам відстоювати їх інтереси у Верховній Раді України.

"Люди просто, за великим рахунком, справжні герої. Вони принижені. Вони рятували світ від чорнобильської катастрофи, виконували інтернаціональний обов'язок в Афганістані. Тобто, вони – справжні герої. А держава на них плюнула. Це ж наша історія і наші люди. Тут в повному обсязі потрібно відновити соціальні пільги і щоб люди це відчули", – заявив він.

Нагадаємо, що позачергові вибори до Верховної Ради України IX скликання призначені на 21 липня 2019 року. Згідно з даними опитування, проведеного новинами "Сьогодні" на каналі "Україна" спільно з міжнародною компанією Edison Research, більше половини українців (55,2%) будуть голосувати на майбутніх виборах.

Реклама

Читайте також на сайті "Сьогодні" списки перших місць у провідних політичних партіях, які йдуть до Верховної Ради.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти