Україна обирає президента: політичний зріз за п'ять тижнів до виборів

25 лютого 2019, 23:07

Кандидати на головний пост країни обіцяють скасувати ПДВ і виплатити всі борги по зарплаті шахтарям

Від цін на комуналку – до реформування податкової системи. Кандидати в президенти продовжують передвиборче турне. Обіцяють скасувати ПДВ і виплатити всі борги по зарплаті шахтарям.

Реклама

Інвестиції та підтримка бізнесу. Петро Порошенко сьогодні в Київській області. Відвідав новий завод гарячого цинкування металоконструкцій. Каже, розвиток промисловості – один з пріоритетів. Відзначив і захист вразливих верств населення.

"Ми йдемо своїм шляхом, точку неповернення ми пройшли, всі наші досягнення будуть збережені, ми будемо покращувати інвестиційний клімат. Ми будемо забезпечувати економічне зростання, ми будемо підвищувати рівень життя, ми будемо підвищувати верховенство права, ми будемо будувати таку країну, якою будемо пишатися ми, наші діти, які сьогодні теж з нами тут, і наші онуки ", – заявив Порошенко.

Скасувати ПДВ і реформувати податкову систему країни пропонує Юлія Тимошенко. Шляхи реалізації вона обговорила з Федерацією роботодавців України. Каже – щоб державні підприємства мали можливість активно розвиватися – потрібно знизити податки.

"Технології поводження з ПДВ філігранні і в усьому світі вже це зрозуміли. І зараз всі, хто має ПДВ, вже думають над його модернізацією. Більше 50 країн світу взагалі ПДВ не мають. Не мають Сполучені Штати, Японія, Сінгапур, Австралія, Індія. Це другий податок на чисті доходи. І саме тому нам треба від нього відходити. У нас викачується з бюджету величезна сума грошей через ПДВ нечесно ", – заявила Тимошенко.

Збільшити видобуток торфу, газу і вугілля і встановити справедливі ціни для населення за газ і квартплату. Тему тарифів Олег Ляшко обговорював під час зустрічі з громадою в Київській області. Лідер "Радикальної партії" впевнений – сім'я повинна сплачувати за комунальні послуги не більше 20 відсотків від доходу. Малозабезпеченим і літнім людям з низькою пенсією – держава повинна надавати субсидію.

"Ми вимагаємо повернути 45 млн євро премії, які посадові особи" Нафтогазу "собі незаконно виплатили, і врегулювати питання праці державних службовців і керівників державних підприємств. Не може бути такого розриву в оплаті праці: один отримує 1,5-2 тисячі зарплати, інший по 20 мільйонів, де таке в світі бачено? Це показано, що влада не діє, влада абсолютно не допомагає людям і розповідає, що для людей, вчителів, лікарів, пенсіонерів грошей немає, щоб собі мільйонні зарплати платити, прокурорам, суддям, "Нафтогазу" на це у них гроші є. Навести порядок жорсткий, дисципліну, відновити тарифну сітку, щоб більше отримували ті, хто має більший стаж, більший досвід, більше і важче працює, а не кожен дармоїд собі мільйонні зарплати призначає ", – зазначив Ляшко.

Реклама

Модернізувати вітчизняні шахти і збільшити власний видобуток, а не купувати вугілля з-за кордону. Олександр Вілкул каже – з представниками галузі розробили план відновлення цього сектора економіки. А сьогодні підписали і відповідний меморандум. В першу чергу – виплата боргів по зарплаті всім шахтарям. А ще – зняття блокади Донбасу і впровадження механізмів держпідтримки галузі.

"Розвиток вугільної промисловості або її відновлення дасть можливість створення нових робочих місць, як у самій вугільній промисловості, так і в супутніх сегментах", – зазначає Артур Мартовицький – член комітету Верховної Ради з питань паливно-енергетичного комплексу.

Читайте також: Борис Колесніков: Олександр Вілкул – єдиний, хто зможе побудувати нову Україну

"Ми піднімемо вугільну галузь і забезпечимо українських шахтарів гідною роботою з високою заробітною платою тут на батьківщині. Ця влада не знаходить один мільярд гривень для того, щоб погасити борги по зарплаті перед українськими шахтарями, але вже знайшла 60 млрд і закупила вугілля закордоном і платить гідну зарплату, але тільки іноземним шахтарям. Для мене патріотизм – це підтримувати українців, створювати тут робочі місця і платити заробітну плату українцям, а не як робить цей уряд – шикуються в порту, кладуть руку на серце і співають, коли приходить баржа з ​​іноземним вугіллям ", – резюмував Вілкул.

Раніше сайт "Сегодня" розбирався, чим вибори-2019 будуть відрізнятися від попередніх.

Також дивіться відео: Україна обирає президента: з чим кандидати їдуть в народ.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти