Україна вчить НАТО протистояти гібридній війні – Генштаб

30 травня 2015, 09:41

Інформаційна політика має особливу важливість, заявив Голопатюк

Начальникголовного управліннявійськового співробітництва тамиротворчих операційГенштабу ЗСУЛеонідГолопатюкзаявив, щоНАТОпереймає досвідУкраїнивпротистояннігібриднійвійні,передає Укрінформ.

Реклама

"До нас приїжджаютьна навчанняна Яворівський полігон, івсі питають:навчітьнас, яким чиномпротистоятигібриднійвійні, якурозв'язалаРосія", -сказав він. На його думку, зараз необхідноретельноінформувати населенняУкраїнипро те,що такеНАТО,з метою не допуститипровалуінформаційної політикивданому аспекті, як це булов 2003році.

"ЩонамНАТОзапропонувалосьогодні?Зновузгадатитрастовіфондитаконсультативно-дорадчудопомогу.Ми їїцінуємо,але їїще потрібнорозкрутити,якимось чиномвикористовувати, щобвона булакорисною.Передтим, як прийматирішення щодо членствавНАТО, потрібнойти до людей, запитувати, інформуватиїх",- зазначивГолопатюк.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ

Як повідомлялося, ранішеТурчиновзакликавНАТО неумиротворяти, азупинитиагресора.У свою чергу заступникгенсекаАльянсузапевнив, щонатовціідалібудутьдопомагатиукраїнцям.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти