Україна стає більш міцним оплотом демократії в регіоні за підтримки США – Порошенко

2 червня 2017, 02:15

Президент привітав Американську торговельну палату в Україні

За 25 років незалежності між Україною і США встановилося стратегічне партнерство і, за підтримки США, Україна стає більш міцним оплотом демократії у своєму регіоні, заявив президент України Петро Порошенко в ході привітання Американської торгової палати в Украінес 25-ю річницею заснування.

"Це партнерство для демократії. Україна завжди відчувала надійне плече США в створенні сильних інститутів, розвиненого громадянського суспільства та процвітаючої ринкової економіки. При такій підтримці, Україна стає більш міцним оплотом демократії в регіоні", – передає прес-служба слова президента

Крім того, Порошенко зазначив, що партнерство України і США має на меті і забезпечення глобальної стабільності: "Відмовившись від третього за величиною ядерного арсеналу в світі, Україна зіграла історичну роль в зміцненні режиму нерозповсюдження в глобальному масштабі".

Президент також підкреслив, що україно-американське партнерство покликане забезпечити мир.

"Останнє має вкрай важливе значення в період, коли Україна стає ключовим полем битви між ліберальним порядком, які сповідують США, і російським реваншизмом", – сказав він

"Я дякую нашим друзів в США за справжню підтримку України протягом всіх цих років. Але найголовніше, я хотів би подякувати США за підтримку в ці дні. Маючи тверду двопартійну основу, ця підтримка дуже важлива не тільки для України... Але якщо твердо стояти на грунті єдності і солідарності, якщо тримати сильний єдиний фронт трансатлантичних санкцій проти Росії, якщо дійсно працювати на благо миру через силу, нам в кінцевому підсумку вдасться витримати поточну бурю і відстояти світовий порядок, який ми спільно просуваємо і захищаємо", – зазначив Порошенко.

Крім того, президент підкреслив, що, незважаючи на виклики безпеки, українській владі вдалося стабілізувати макроекономічну ситуацію, домогтися прогресу в боротьбі з корупцією.

В тренді
Never again, а не 9 травня. Зеленський вшанував жертв Другої світової війни
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти