Україна відбулася як держава, незважаючи на внутрішніх і зовнішніх ворогів – Кравчук

23 серпня 2017, 13:07

За його словами, є не так багато країн, де ситуація була б такою, як в Україні

Президент України 1991-1994 років Леонід Кравчук наголошує, що Україна відбулася як держава, незважаючи на "щільне єднання внутрішніх ворогів із зовнішнім ворогом", яким є Російська Федерація. Про це він сказав на прес-конференції "Двадцять шість років по тому... Де Україна сьогодні?".

Реклама

"Незважаючи на ситуацію, що склалася, незважаючи на військові дії на Донбасі, на анексію Криму, Україна рухається вперед. І це надзвичайно важливо. Так чи інакше, що б там не говорили, Україна як держава вже відбулася, і ми не можемо навіть уявити собі, що може бути вже по-іншому. Відбулася в дуже складних політичних, економічних умовах", – заявив Кравчук.

"Я не багато знаю країн, може, дуже мало, де була б ситуація така, як в Україні. Де наші внутрішні недруги або, точніше сказати, вороги внутрішні, так щільно об'єдналися з ворогами зовнішніми. Комуністи України – вороги незалежності. Комуністи Росії – патріоти Росії. Комуністи України – вороги незалежності і патріоти Росії. Уявіть собі: де ще таке можливо, щоб усередині країни була політична сила, яка ворожа незалежності і є патріотом іншої країни", – підкреслив Кравчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

В тренді
Прадіда Ентоні Блінкена в США називають українським письменником

"Я навів тільки один приклад, щоб зрозуміти, в яких умовах ми починали будівництво Української держави, і те, що вистояли, і те, що сьогодні продовжуємо стояти і захищати незалежність, суверенітет країни, це найважливіший з найважливіших підсумків, я так сказав би 26-річної історії незалежної України", – зазначив Кравчук.

Реклама

Раніше Кравчук заявив, що нинішня російська нація це результат вікової агресивної політики Росії, метою якої були війни.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти