Україна розраховує повернути до свого складу окупований Крим

15 листопада 2014 4:45

Робочий варіант коаліційної угоди передбачає реалізацію державної політики, спрямованої на повернення Криму і Севастополя до складу України

Вробочомуваріантікоаліційноїугоди передбачаєтьсяположеннящодо формування державноїполітики,спрямованоїнафактичне поверненняКриму іСевастополядо складуУкраїни,атакожна відновленнядіяльностізаконнихорганівукраїнськоївладинавсійтериторії Донецької таЛуганськоїобластей.

Реклама

Згідно з текстом,оприлюдненимнасайті партії"БлокПетраПорошена"вп'ятницюввечері,реалізаціятакої державноїполітикипередбачає"всебічнупротидіюдіяльностіокупаційнихвластейКриму іСевастополя,атакожнезаконнихтерористичнихугруповань,якідіютьнатериторії Донецької таЛуганськоїобластей".

Також передбачаєтьсяподачаміжнароднихпозовівпротиРосійськоїФедераціївінтересахдержавиУкраїна,підприємствдержавної та іншоїформвласності,ігромадянУкраїни,якіпостраждаливідокупації Кримуі військовихдійнатериторії Донецької таЛуганськоїобластей.

Крімтого,коаліційна угода передбачаєповне дотриманняміжнароднихнорміправил,встановленихщодоокупованихтериторій.

Не пропусти!
Дружини футболістів збірної України готові до польоту і навіть пригледіли вертоліт
Дружини футболістів збірної України на білій вечірці: Юлія Кривцова, Маргарита Степаненко та Юлія Пятова

Такожпередбачаєтьсязабезпеченняюридичного захистузаконнихінтересівкримськотатарськогонароду ігромадянУкраїниіншихнаціональностей,якіпроживаютьнатимчасовоокупованійтериторії КримуіСевастополя,атакожнатимчасовонепідконтрольнихорганамвладиУкраїнитериторіяхЛуганськоїтаДонецькоїобластей(у томучислітих, хтотимчасововиїхавзцихтериторій).

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти