Україна продовжує нарощувати військову міць – Порошенко

9 січня 2018, 16:58

В Україні триває реформування армії, стверджує президент

Українапродовжуєнарощувативійськовуміць.Про цевFacebookзаявивпрезидентПетроПорошенко.
.
"Забезпечення військових власним житлом, передача військової техніки в АТО, розробка новітнього озброєння – так ми реформували армію в 2017 році. Продовжуємо і надалі нарощувати військову міць нашої держави", – написав він.

Нагадаємо
, в Генштабі повідомили про великі втрати української армії вАТОза2017 рік.УГенштабіозвучилицифристаномна18 грудня.Виявилося,щовсьоговминуломуроцібезповоротнівтратисклали191військовослужбовців:уцю кількість входятьне тількизагиблі,алеізниклібезвісти,потрапиливполон.Пораненняотримали174бійця.

РанішеміністроборониСтепанПолторакповідомив,щоукраїнськимвійськовим,якінесутьслужбувзоніпроведенняантитерористичноїоперації, в три рази збільшили доплати.
Реклама

"Ми підвищили доплати по зоні проведення антитерористичної операції з трьох з половиною тисяч до десяти, з тисячі двохсот до 4 з половиною. Це важка праця. І я хотів би всіх вас привітати з таким ставленням до нас. А наша справа виконувати свій обов'язок – захищати Україну",- сказав Степан Полторак.

В тренді
З'явилося два вакантних місця: ЦВК оголосила ще одні довибори в Раду

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти