Україна прийме гуманітарний вантаж РФ, але на своїх умовах – МЗС

27 серпня 2014, 16:48

У відомстві вимагають дотримуватися правил, встановлених сторонами

Українаготоваприйняти другийгуманітарнийвантажРосійськоїФедераціїдляДонбасу,алетількинасвоїх умовахі після проведеннявідповіднихконсультацій.Про ценабрифінгуповідомивдиректордепартаментуінформаційноїполітикиМЗСУкраїниЄвгенПеребийніс, передає ЛІГАБізнесІнформ.

За словамиПеребийніс,на зустрічівМінськуобговорювалосянамір російської сторонипоставитивсхіднірегіониУкраїнидругийконвойгуманітарноїдопомоги.

"Хотівбивідзначити,що у відповідьнанотуМЗСРосіїз цього питання мизвернулиувагуросійської сторонинатойфакт,щопід час попередньоїдоставкиРосієютакої допомогивонагрубопорушила міжнародніправилаі певнінаціональнимзаконодавствомУкраїнипроцедури,атакождосягнутіраніше домовленості.У результаті російськігуманітарніавтомобілі булинезаконнопереміщенічерез український кордон,беззгоди та супроводупредставниківМіжнародногокомітетуЧервоногоХреста,атакожбезконтролюпредставниківприкордонного тамитногоконтролюУкраїни",-сказаввін.

У зв'язкуз цим,зазначивПеребийніс,будь-які подальшіпоставкигуманітарноїдопомоги можутьрозглядатисявиключновразі виконаннячіткихі загальнихдлявсіх умов: здійсненняобов'язкового контролюукраїнськимиприкордонниками тамитниками,передачавантажуМіжнародному комітетуЧервоногоХреста,якийз цього моментубудевідповідати за йогодоставку,зберігання і розподіл.

Віндодав,що з урахуваннямцієї позиції,консультаціїміжусімазалученимисторонамитаінститутамибудутьпроведені найближчим часом.

Нагадаємо, ранішебільш200російськихвантажівокбезналежного оглядуперетнуликордонУкраїнивЛуганськійобласті,аменшніж черездобуповернулисянатериторіюРосії.

В тренді
Коротко і у справі. Найголовніше про зустріч Зеленського та Путіна (оновлено)
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти