Україна не скоро буде в Євросоюзі – Абромавічус

Процес вступу України в ЄС займе більше часу, ніж кілька років, впевнений міністр

Який заявивпронамірпітиувідставкуміністрекономічногорозвиткуіторгівліУкраїниАйварасАбромавічусне віритьвшвидкечленствокраїнивЄС.

"УкраїнабудевЄвросоюзі,алеточно нечерезкількароків.Цеточнозайме більшечасу",-сказаввінвопублікованомувсуботувінтерв'юестонській газеті"ЕестіПяевалехт"(Eesti Paevaleht)іпорталу
Delfi.

На думку Абромавічус, його відставка може прискорити хід реформ в Україні і, відповідно, наблизити країну до членства в ЄС.

"Мій досить резонансний догляд якраз повинен в підсумку вплинути на те, щоб українські політики схаменулися, що все-таки їх обирав народ, що треба працювати на людей, а не на себе. І що реформи потрібно робити швидше і краще, тому що час закінчується, підтримка народу мінімальна", – зазначив він.

За його словами, рішення про відставку прийнято через процвітаючу в Україні корупцію та неготовність влади боротися з нею, і "це – холодний душ для України".

"Я вважаю, що ми знаходимося або в двох кроках від прориву, або в двох кроках від провалу. І якраз цей холодний душ буде якимось сигналом, що всі повинні схаменутися і працювати прозоро, без корупції тощо", – сказав міністр.

Він додав, що хотів би попрацювати "в повністю технократичному уряді, але така ситуація зараз не передбачається".

"Офіційно я ще міністр, але я взяв відпустку на пару тижнів, і сподіваюся, що за цей час Верховна рада проголосує за мою відставку", – пояснив Абромавічус.

Реклама

Якповідомлялося, 3 лютого2016року міністр економікиАбромавічусзаявивпро рішенняподатиувідставкучерез відсутністьпідтримкиіактивну протидіюпроведенимйогокомандоюреформ.МіністрзвинувативнародногодепутатаКононенкавблокуванніроботиМЕРТіздійсненнітиску.

НасайтіНАБУ3лютогоз'явилосяповідомленняпро те,щоїхдетектививжепочалиперевіркуфактів,озвученихАбромавічусом щодоможливоговтручаннявроботуМЕРТз бокуКононенкатаіншихдепутатів.

8лютогоАбромавічусбувнадопитівНАБУ.Післяньоговінзаявив,щоплануєнацьому тижнінадатидодатковіматеріалидетективуНАБУівсьогоуньогозапланованощемінімумтризустрічізпредставникамиНАБУ.

Читайте також:

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
“Сьогодні” в Telegram Пiдпишись на RSS-канал
Останні новини
Реклама
Пряма трансляція
Опитування
Влада
Візит Зеленського до Байдена у Вашингтон
Докладніше
Комаровський в темі
Який тест на COVID-19 надійніший
Думка Комаровського
Читати статтю
АКТУАЛОЧКА
Збираєшся на пікнік?
Де краще купувати продукти
Хочу дізнатись
Кейт Вінслет для LA Times
Гороскоп
Твій гороскоп на сьогодні
Читати гороскоп
Спецпроект
Календар лайфхаків на літо
Серпень
Лайфхаки за календарем
Для батьків
Аптечка малюка у відпустці і дома
Зібрати
Сприятливі та небезпечні дні у серпні
Місячний календар на серпень
Що треба робити

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти