Україна не повинна сама виконувати Мінські угоди – посол США

5 листопада 2016, 12:22

Безпека є головною умовою проведення виборів на Донбасі, заявила Йованович

Україну небудутьзакликативиконуватисвоїполітичнізобов'язання,передбаченівМінськихугодах,дотого,якРосіявиконаєсвоїзобов'язаннявсферібезпеки,заявилапосолСШАвУкраїніМаріЙовановичвінтерв'ю "Дзеркалу тижня".

Реклама

"Мінські угоди дають кращий шанс для відновлення миру в Україні, а також визначають чіткий шлях до миру і відновлення територіальної цілісності України і суверенітету на територіях Донбасу, непідконтрольних зараз Україні. Україну не будуть призивати в односторонньому порядку виконувати свої політичні зобов'язання до того, як Росія виконає свої зобов'язання в сфері безпеки. Місцеві вибори можуть бути проведені тільки при наявності необхідних умов безпеки, за українським законодавством, а також у відповідності до стандартів ОБСЄ", – сказала Йованович.

Вона зазначила, що віце-президент США Джо Байден робив наголос на зусиллях США, спрямованих на те, щоб забезпечити виконання Росією своїх зобов'язань за мінським угодами.

За словами посла, Байден також закликав всі політичні партії України об'єднатися в просуванні реформ, які мають "вирішальне значення для зміцнення України і відновлення її суверенітету".

Йованович також зазначила, що США підтримують повноваження Національного банку України і його главу Валерію Гонтарєву.

"Ми підтримуємо повноваження Національного банку України контролювати дотримання всіма учасниками банківського сектора України регулятивних норм, включаючи і проведення належної капіталізації. Ми вітаємо зусилля глави НБУ пані Гонтарєвої, спрямовані на очищення банківського сектору. Прозорий і успішний банківський сектор є запорукою економічного відновлення України. Українські банки багато значать для фінансування інновацій та інвестування, що сприятиме економічному зростанню і успіху приватного сектору", підкреслила посол.

В тренді
США хочуть бачити Україну в НАТО, але є умова

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти