Україна може повернути Крим без єдиного пострілу – губернатор Херсонщини

16 квітня 2017 7:04

Сьогодні в Херсонській області зареєстровано 11 тисяч переселенців з Криму, у багатьох з яких проблеми з житлом і працевлаштуванням

Голова ХерсонськоїобласноїдержадміністраціїАндрійГордєєввважає,щоУкраїнаможеповернутиокупованийКрим"безєдиногопострілу",завдякисамимкримчанам,зокрема,ініціативінаданнятисячібезкоштовнихмісцьу вузахобластідлякримчан.Про цеАндрійГордєєврозповіввкоментарі Укрінформу.

Реклама

"Я впевнений, що шлях деокупацію Криму лежить через людей. Тому ми ініціюємо надання 1000 місць на безкоштовне навчання в херсонських ВНЗ дітей з Криму. Потрібно допомагати їм, навчати їх, давати їм проєвропейський вектор розвитку, право дихати повітрям свободи і надавати можливість своїми очима отримати правдиву інформацію про Україну. Щоб повертаючись додому, вони могли формувати цю атмосферу свободи в Криму. Я вважаю, що через цю тисячу молодих людей ми зможемо без єдиного пострілу повернути Крим", – заявив Гордєєв.

Крім того, зазначив він, владі необхідно створювати більш комфортні умови життя в регіонах. "Нам потрібно в Херсоні міняти нашу інфраструктуру, будувати правильні дороги, робити доступним гарну освіту молоді, надавати якісні медичні послуги, тобто створювати комфортні умови проживання в будь-якій точці області. І тоді кримчани, побачивши цю різницю в умовах життя, задумаються про помилковість свого рішення", – вважає глава ОДА.

Як розповів Гордєєв, сьогодні в області 11 тисяч переміщених осіб з Криму, у багатьох з яких проблеми з житлом і працевлаштуванням. "Не дивлячись на те, що держава їм платить соціальну допомогу, це не вирішує їхні проблеми з житлом і облаштуванням. Крім того, у них проблеми з працевлаштуванням. Роботу вони, звичайно, знаходять, але це не те, що їх влаштовує. Ми зараз розглядаємо разом з урядом України, конкретно, з Міністерством у справах окупованих територій, питання будівництва через європейські гранти недорогого, мобільного житла для максимальної кількості тимчасово переміщених осіб", – розповів Гордєєв.

Він уточнив, що з цією метою "проінвентаризовано всі недобудови" в регіонах. "Херсонщина, особливо в районних центрах, потребує постійних кадрів – нам потрібні педагоги, медики та інші фахівці соціальної сфери, і ми плануємо заповнити наш дефіцит у кадрах таким чином", – резюмував голова облдержадміністрації.

Нагадаємо, Росія в березні 2014 роки після введення військ анексувала український Крим, організувавши "референдум" по його самовизначенню. 18 березня в Кремлі було підписано так званий "договір" про прийняття до складу РФ Криму і Севастополя. Країни Заходу не визнають анексію Криму і ввели ряд економічних санкцій проти РФ.

В тренді
Хабар – один мільйон, свобода – п'ять. Заступник голови Харківської облради зможе вийти з СІЗО під заставу
Чиновника затримали під час отримання хабара в 1 млн 50 тис - від директора комунального підприємства. Колаж: "Сьогодні"

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти