Україна і шість країн ЄС звернуться до Брюсселю по "Північному потоку-2"

6 вересня 2017, 17:51

Крістіна Зеленюк Крістіна Зеленюк

Серед країн Євросоюзу немає однозначної позиції з приводу скандального російського проекту, зазначив Парубій

Україна запропонувала країнам балто-чорноморського регіону (Литва, Латвія, Естонія, Румунія, Молдова, Угорщина) звернутися до офіційного Брюсселя з листом з приводу небезпеки реалізації проекту "Північний потік-2". Про це, зокрема, спікер Верховної Ради Андрій Парубій говорив з маршалом польського Сейму Мареком Кучинським.

"Ми проговорювали ідею, яка була висловлена мною ще на попередній нашій зустрічі, щоб країни нашого регіону, зокрема балто-чорноморського регіону, могли частіше давати свою позицію з приводу найбільш ключових подій спільно главами парламентів. Зокрема, нами була підготовлена ініціатива, щоб дати спільний лист в ЄС з приводу небезпеки реалізації проекту "Північний потік-2". На жаль, немає однозначної позиції серед європейських країн з приводу цього проекту. Ми вважаємо, і ми переконані, що цей проект неекономічний, що він направлений на створення механізмів впливу і тиску на Європейський союз і механізмів шантажу", – заявив Парубій
.

Зайогословами,Україназнаєнавласномудосвіді,якРосіяможевикористовуватигаздляпрямогополітичноготиску.
Реклама

"Михочемопоказатипозиціюне тількиУкраїни,яцепопередньопромовлявіз країнамиБалтії,іЛитваготова,іПольща,імисподіваємося,щоіРумунія,Молдова,Естонія,УгорщинаіЛатвіяприєднаютьсядо цього листа,щобвисловитиспільну позицію",-підсумувавспікерВР.

В тренді
Чи буде сьогодні засідання РНБО? Нам відповіли в Офісі президента

Нагадаємо, після введення США додаткових санкцій проти Росії, якітакожзачіпаютьенергетичнийпроект"Північнийпотік-2",рядєвропейськихкраїн,зокремаНімеччина,жорсткорозкритикувалиподібніодностороннідіїШтатів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти