Україна досягла значних результатів в реформі "оборонки" і наближенні до стандартів НАТО – нардеп

27 травня 2017, 21:30

За словами Фриз, євроатлантичний вибір України сьогодні є очевидним

СьогодніглаваделегаціїВерховноїРадивПарламентській АсамблеїНАТО,народнийдепутатфракції"БлокуПетраПорошенка"ІринаФризбере участьвзасіданніПАНАТОвТбілісі(Грузія),-передаєУНІАН.
"Слід визнати, що на момент початку агресії наші сили безпеки і оборони були повністю демонтовані попередніми урядами. Це сталося тому, що до 2014 року існувала думка: проведення миролюбної політики є гарантією того, що країна не стане жертвою агресії. Досвід України показав, що це не так. І навіть якщо вас протягом більше 20 років вас називають братнім народом, це абсолютно не означає, що в якийсь момент частина вашої територія не буде окупована, – заявила народний депутат. – Тому я завжди кажу: дурний заєць в лісі той, який думає, що якщо добре себе вести, то вовк не посміє його з'їсти. На жаль, ми усвідомили помилковість даної тези втратою 10% території країни і загибеллю десятка тисяч військовослужбовців і цивільних осіб під обстрілами окупаційних військ на Донбасі" .

За словами політика, євроатлантичний вибір України сьогодні є очевидним. Згідно з соціологічними опитуваннями, проведеними в грудні 2016 року, вступ України в Альянс підтримує 72% населення України.

"Одним з ключових досягнень за останні півтора року є прийняття СВБ і перехід на три рівні планування в секторі безпеки і оборони. Його розвиток тепер систематизовано, підпорядковано завданням короткострокового, середньострокового і довгострокового горизонтів. Вперше за роки незалежності завершено повний цикл оборонного планування", – зазначила Фриз.

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти