Україна повинна відповідально зберігати двопартійну підтримку США – Маркіян Лубківський

7 листопада 2018, 14:43

Дипломат закликав не повторювати помилки 2016 року і не віддавати перевагу одній політичній силі в США

В оцінці проміжних виборів в СШАУкраїнане повиннаповторитипомилку2016року приобранніамериканськогопрезидентаізберегтипідтримкуякДемократичноїпартії,такіРеспубліканської.Такпрокоментувавпопереднірезультативиборівдо КонгресуСШАдипломат,надзвичайнийіповноважнийпосолУкраїни,заступниклідераруху"Справедливість"МаркіянЛубківський.

"Намразомзістратегічнимипартнерами,аперш за всеСША,слідпрацюватинадпосиленнямсанкційпротиРосіїдляповноговідновленнятериторіальноїцілісностіісуверенітетуУкраїни,їїповерненнядомирного життя",-зазначаєдипломат.

Реклама

На думкуЛубківського,українській владівартобутимаксимальнообачноюприоцінкахрезультатіввиборіввСША,не повторюючипомилок2016 року.

Вінпереконаний,щопопереднірезультативиборівсвідчатьпро те,щоУкраїнаможеіповинназберегтипідтримкунашогостратегічногопартнера,якимєСША,вжиттєвоважливихпитанняхпротидіїагресоруіпросуваннідо членствавНАТО.

"Головним завданнямдляУкраїнизалишаютьсясьогодніреальнівнутрішнізміни на краще,якібвідчулиукраїнці.Відцьогобагато в чомузалежитьміжнароднапідтримкаУкраїни",-підсумуваввін.

Відзначимо,щов 2016році відбулисявиборипрезидентаСША.ГоловнимикандидатаминаперемогувважалисяХілларіКлінтонвіддемократівіДональдТрампвідреспубліканців.Українськіполітикиу своїй більшостібуливпевненівперемозіКлінтоні"відважувалиреверанси"їйіне бачилимільярдераТрампавБілому домі.Однакрезультатбувнесподіваним,післячогоКиєвудовелосяпрактичнознулявибудовувативідносиниз новою американськоюАдміністрацією.

У вівтороквСШАвідбулисяпроміжнівибори.Врезультатіцьогоголосуваннябудутьпереобрані35з100сенаторів,всі435членівПалатипредставниківКонгресу,39губернаторівштатівітериторій,атакож6073членазаконодавчихзборівштатів,суддіічленирадшкільнихокругів.Проміжнимивониназиваютьсятому,щопроводятьсячерездварокипісляпопередніхпрезидентськихвиборівізадварокидонаступних.

Реклама

За попереднімиданими,ДемократичнапартіяСШАвпершезавісімроківповернулаконтрольнадПалатоюпредставників,аРеспубліканськапартіязбереглаперевагувСенаті. Американський лідер Дональд Трамп визнав поразку республіканців і вже привітав демократів з перемогою.

Вибори в США вже прокоментував і президент України Петро Порошенко. Віннаголосив на важливостіпідтримкиУкраїнидвохпартійі неставробитиакцентнадемократахабореспубліканців.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти