Україна дала урок, як треба протистояти гібридній війні Росії – Порошенко

7 листопада 2018, 12:33

Москва не збирається грати в ігри – заради своїх маніакальних ідей вона готова застосовувати найбільш цинічні і жорстокі методи, зазначив глава української держави

Україна показала світові, як потрібно протистояти гибридній російській загрозі, іде-фактосталасхіднимфлангомНАТОщодо стримуванняРосії.Про цесказавпід часвиступунаМіжнароднійконференції"Урокигібридногодесятиліття:щопотрібнознатидляуспішногорухувперед"президентПетроПорошенко.

Реклама

"Зараз немає тих, хто буде заперечувати, що реваншистська політика Кремля проти України стала загальним викликом для євроатлантичної безпеки. Як і те, що без сильної України, яка перетворилася в де-факто східний фланг НАТО, не може бути й мови про стабільний євроатлантичний простір. РФ не збирається грати в ігри – заради своїх маніакальних ідей вона готова застосовувати найбільш цинічні і жорстокі методи. Бо мета гібридної війни – підірвати підвалини всього демократичного світу. Росія не має власної ідеї, привабливою для інших

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Зайогословами,Українапродемонструвалаяскравийприкладтого,якпотрібнопротистоятигібриднійагресіїРосії.

"Зараз інтегрована в Європу, економічно успішна і військово сильна Україна залишається головним стримуючим фактором від подальших агресивних планів Кремля. Це чудовий урок гібридного протистояння з Росією. Ми не тільки втрималися і скинули "економічну петлю" Росії, але і успішно переорієнтувалися на нові ринки. Зростання ВВП, нові інвестиційні проекти, позитивна торгова динаміка – найкраща оцінка проведеним реформам і прекрасний сигнал, що іноземні партнери вірять в Україну", - підкреслив президент.

В тренді
Тупицького не пустили до КСУ, але зарплату в 300 тисяч продовжують платити

Главадержавидодав,щозаразРосіявжепочаларозігрувати,мабуть,своюостаннюкартуз"гібридноїколоди"-здійснюєспроби втручання в українські вибори, підриваючидовірудовлади,забезпечуєреваншпроросійськихсилвУкраїнінавиборахв 2019 роціізнищенняпроєвропейськогокурсукраїни.

Реклама

Якрозповідавекс-помічникдержсекретаряСША,директорз питаньправлюдиниідемократії"ІнститутуМаккейна"ДевідКрамер,президентРФВолодимирПутін як вогню боїться успішної України. Зайогословами,зРосієюівоюватине треба,щобскинути Путіна-є"демократичний"спосібвирішення проблеми.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти