У Порошенка розповіли, як працюватиме Національна рада реформ

28 липня 2014, 12:47

Олексій Біловол Олексій Біловол

Нацрада повинна буде за три місяці сформувати загальну стратегію реформ до кінця 2020 року

СтворенийпрезидентомНаціональна радареформзасідатимераз надва місяці.

Як передаєкореспондент"Сегодня.ua",про це заявив заступникглави АдміністраціїпрезидентаУкраїниДмитроШимків,представляючи вАПНаціональнумодель управлінняреформами.

Шимківрозповів,щодо Національної радиреформвходитьпрезидент,прем'єр,голова НБУ,атакожчотири представникивід громадськості.

Національній радіреформбудепідкорятисявиконавчийкомітет,вякий, зокрема,увійдесамШимків,атажкепредставникпрезидента вКабміні ОлександрДанилюк.

Крім цьогодля внесенняпропозицій щодо здійсненняреформстворено дорадчийрадареформ,представник якоговходитьдо Нацрадиреформ.

Длярозробки та втіленняреформстворюєтьсяНаціональнеагенство(не якдержорган), з якимчерезвиконкомбудутьзв'язуватисядонорськіорганізації.Шимківзазначив,що зараз ведеться роботаз низкоюдонорів,які готовістворититакеагенство.

"Вчораголовне питання -координація.Список українськихдонорів -це16сторінок текстуоднихназв",- зазначив він.

Заступник глави АПдодав,що на формуваннякомітетуреформє два тижні,а на формуваннязагальної стратегіїреформдо кінця 2020 рокувідводитьсятримісяці.

Відповідаючина питання "Сегодня.ua",Шимківпідтвердив,що очолюватиагенствоможе і негромадянинУкраїни,арозробляють,фінансують іпропонуютькандидатуридонори.ПредставникАПдодав,що владабуде брати участь припроцесі співбесідикандидатів.

На питання,який мінімальнийбюджетцього агентства,Шимківвідповів:"Це питанняуточнюється,але йдеться просерверах ібек-офісіз невеликою кількістюлюдей".

Нагадаємо,президентПетроПорошенкостворив Національну радуреформуказом №614від 23липня.

[LINKED_ARTS]

В тренді
Росія перекине на кордон з Україною 110 тисяч "багнетів" – розвідка
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти