У Порошенка пропонують ратифікувати угоду про асоціацію разом з програмою дій

30 липня 2014, 16:30

Дар`я Нинько Дар`я Нинько

В АП чекають пакет документів щодо ратифікації СА, який зараз перебуває в МЗС

Адміністраціяпрезидентавиступає за розглядВерховною Радоюпрограмиімплементації угодипро асоціацію зЄвросоюзомразом із законопроектомпро ратифікаціюцієї угоди.

Як передаєкореспондент"Сегодня.ua",про це заявив заступникглави АдміністраціїПрезидентаВалерійЧалий набрифінгувкризовомумедіа-центрівКиєві.

"Щоб буласпільна відповідальністьпарламенту,уряду іпрезидента,не тількизатехнічнийактратифікації,а йза впровадженнявсієї цієїпрограми нашоїмодернізації,якої єСА,в життя",- сказав Чалий.

Чалийдодав,що в АПочікуютьпакетдокументівщодо ратифікаціїСА,який зараз перебуваєв МЗС,апізнішебуде внесенийдо парламенту.Він зазначив,що роботанадратифікацієюне зупиняється,азараз готуєтьсядодаткова програмаімплементації,частина якоїу вигляді проектупідевпарламент.

Також він повідомив,щопланується проведення міжнародноїдонорськоїконференції,яка дозволитьвирішити питання зресурсамидляреалізаціїпозиційугоди.

Раніше МЗСповідомив про завершенняпідготовки документівдляратифікації угодипро асоціаціюз ЄС.Фракція "Батьківщина"вРаді наполягаєна негайнійратифікації УА.Мінекономрозвитку Росіїсьогодні повідомилопро підготовкупостанови,що вводитьмита на товари зУкраїниу зв'язку з підписаннямСА.

[LINKED_ARTS]

В тренді
Зеленський розповів, що думає про майбутню зустріч Путіна та Байдена
Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти