У Порошенка назвали дві цілі агресії Росії

7 листопада 2018, 15:42

Війна на Донбасі не закінчиться, поки при владі Путін, хоча після його відходу теж не особливо зміниться ситуація, вважає Горбулін

Вторгненням в Україні Москва переслідувала дві головні цілі – знищення української держави і лідерство Росії в світі. Таку думку висловив на Міжнародній конференції "Уроки гібридного десятиліття: що потрібно знати для успішного руху вперед" в Києві радник президента України, перший віце-президент Національної академії наук України Володимир Горбулін.

За його словами, Москва прикривалася "захистом" російськомовних в Україні і "русскім міром" для більш масштабних планів.

"Все, що проговорювалося на початку і середині 2014 року російськими чиновниками про захист російськомовного населення, тільки незрозуміло від кого, відновлення "історичної Росії", збереження "русского міра", створення "Новоросії" за рахунок восьми областей України, – все це мало на меті одне: приховати реальну мету агресії. Перша – це знищення української держави і її державності, друга – це повернення Росії глобального політичного лідерства в світі. Перша мета проміжна, друга – стратегічна. Однак досягти другої без першої неможливо", - сказав Горбулін
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

Радникпрезидентавпевнений,щовійнанаДонбасі незакінчиться,покипри владівКремліПутінійогонинішнєоточення.Такожвінсумнівається,щосильнозмінитьсяставлення до Україниіпісля відходупутінськогорежиму.

"Я вважаю, що в стратегічній перспективі при збереженні російської реваншистської політики РФ залишатиметься не лише агресором для України, а й головним детонатором її середовища безпеки", - переконаний він.

ЯкрозповідавпрезидентПетроПорошенконацьомужзаході
, Україна дала урок, як потрібно протистояти гібридній війні Росії. Москване збираєтьсягративігри-зарадисвоїхманіакальнихідейвонаготовазастосовуватинайбільшцинічнііжорстокіметоди,зазначивглаваукраїнської держави.

В тренді
Зеленський розповів, що думає про майбутню зустріч Путіна та Байдена

Усвоючергуекс-президентФранціїФрансуаОлландранішеназивавголовну ціль Путіна в війні на Донбасі.На його думку,Кремльнамагаєтьсязаморозитиконфлікт,щобУкраїнане малаконтролюнадсвоїмитериторіями.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти