Туск: у російської пропаганди немає шансів – правда переможе

24 травня 2015 11:30

Євросоюз вже приступив до реалізації проекту контрпропаганди, повідомив він

Упропагандинемає шансівпротиправди.Про цевінтерв'ю "РадіоСвобода" заявивпрезидентЄвропейської РадиДональдТуск,коментуючифактичнуінформаційну війнуміж Росієюі західнимсвітом, що розгорнуласяу зв'язку зукраїнською кризою.

Реклама

"Я абсолютновпевнений, що упропагандинемає шансівпротиправди.І це не порожніслова, що неслоган.Звичайно,нам потрібніпевні технічні засоби, не просторадіо, телебаченняабо інтернет, але йкоординаціяінформаційнихзусильза участюаналітичнихцентрів.Ми повиннінадавати правдивуінформацію про життяЄвропи,про конфліктвУкраїні, про іншіактуальні теми.Євросоюзвжеприступив до реалізаціїтакогопроекту.Главанашого зовнішньополітичноговідомстваФедеріка Могеріністворила спеціальнукоманду,справа йде.Явпевнений,що результатиконфронтації міждезінформацієюі правдоюми побачимо найближчимчасом", -сказав він.

РанішевКонгресіСШАзакликали"рішучевідповісти"напропагандуРосії.Про це заявивконгресмензі штатуНью-ЙоркЕліотЕнгелвходіслухань у Конгресівсереду, 15квітня, передає"ГолосАмерики".

"У поєднанні зкібератакамита іншимитаємними операціями, цінові можливостіі агресивністьВолодимира Путінастановлять пряму загрозудлянашихсоюзників інашихінтересів.Ці заходидобрефінансуються,ці заходипрацюють.Інаці заходинамнеобхідно рішучевідповісти", -заявив він.

За словами голови комітетуу закордонних справах Палатипредставниківконгресменаз КаліфорніїЕдаРойса"російська пропагандистськамашинапрацюєнаповну потужність, прагнучидо підривудемократичної стабільностіта розпалюваннянасильства".

Не пропусти!
"Зінченко грав у Фоменка за гроші. Тисяча доларів – хвилина": Cкандалище в українському футболі
Олександр Зінченко і Михайло Фоменко
Реклама

"Російськапропагандапотенційноздатнадестабілізувати ситуаціювкраїнах-членахНАТО,вплинувшинанашурішучість забезпечитибезпеку", -уточнивРойс.

Раніше міністроборони ЛитвиЮозасОлекасзаявив, щоросійська пропагандистськамашинане маєаналогів у світі.За його словами, пропагандаРФ "працює, незупиняючись".

"За рівнемнахабствавона, ймовірно, не маєаналогів у світі.Алеправдараночи пізно виходитьнаповерхню",- зазначивОлекас.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти