Турчинов підписав указ про розширення Голосіївського парку в Києві на 6,5 тис. га

1 травня 2014 17:43

Землі не вилучені у землекористувача

В.о. президента України Олександр Турчинов підписав указ № 446/2014 "Про зміну меж національного природного парку "Голосіївський".

Реклама

З метою збереження цінних природних та історико-культурних комплексів і об'єктів міста Києва, відповідно до статті 53 Закону України "Про природно-заповідний фонд України" та статті 112 Конституції України в.о. президента ухвалив:

1. Змінити межі національного природного парку "Голосіївський" шляхом розширення його території на 6462,62 гектара за рахунок земель Київського комунального об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд", які включаються до складу національного природного парку "Голосіївський" без вилучення у землекористувача.

2. Кабінету міністрів України:

1) забезпечити:

Не пропусти!
А де була Росія? "Дияволи" з Бельгії поставили на місце команду Черчесова
Бельгія проти Росії в першому турі Євро-2020
Реклама

внесення у шестимісячний строк у встановленому порядку змін до Положення про національний природний парк "Голосіївський";

внесення до кінця 2015 року в установленому порядку відповідних змін до Проекту організації території національного природного парку "Голосіївський", охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об'єктів з урахуванням розширення території цього парку;

розроблення протягом 2015-2016 рр.. проекту землеустрою з організації та встановлення меж території, що включається до складу національного природного парку "Голосіївський" без вилучення у землекористувача;

2) передбачати під час розроблення проектів законів про Державний бюджет України на відповідний рік кошти, необхідні для функціонування національного природного парку "Голосіївський" з урахуванням збільшення його території.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти