Турчинов хоче повністю заблокувати окуповану частину Донбасу

16 грудня 2016, 12:02

Чиновник виступає за заборону будь-яких переміщень товарів і вантажів через лінію розмежування

СекретарРадинаціональноїбезпекиіоборониУкраїни(РНБО)ОлександрТурчиновзаявивпро необхідністьперекритивесьвантажопотікчерезлініюрозмежуваннянаДонбасі,щобповністюзупинитиконтрабандунаокупованітериторії.Про цевінсказаввінтерв'ювиданню "ЛігаБізнесІнформ".

Реклама

"ЄтількиодинспосібзупинитиконтрабандувзоніАТО-повністюперекритивесьвантажопотікчерезлініюрозмежування.Томущоякщоєсписокдозволених продуктів,тозавждизнайдетьсяможливістьщосьдодаткововвезтиабовивезти.Покиунаспрацюєсхема,що дозволяєпереміщативантажічерезлініюрозмежування-нічого незміниться",-сказаввін.

"Якщо вирішувати радикально, тобто тільки один механізм. І я прихильник цього варіанта – заборонити будь-які переміщення товарів і вантажів. Але мені кажуть: там же є підприємства, які платять податки в наш бюджет і на експорт відправляють продукцію, а валюта надходить в українські банки, там живуть наші громадяни, їм треба працювати і т.д. Я вважаю, що тут доречний досвід Хорватії, яка на початку 1990-х перебувала в схожому з Україною положенні. Тоді молода країна протистояла Сербії. Серби створили сепаратистську зону на території Хорватії , що визнає тільки закони Сербії. Єдиний позитив був у тому, що у цій території не було спільного кордону з Сербією, так що останньому було важко забезпечити підтримку сепаратистам", – розповів Турчинов.

Зайогословами,жорсткаекономічнаблокададозволилаХорватіїшвидкодеокупуватисвоютериторію.

В тренді
Never again, а не 9 травня. Зеленський вшанував жертв Другої світової війни

"Відповідно,якщомихочемоприскоритипроцесзвільненнясвоїхтериторій-потрібновибиратирадикальнийваріант",-підкресливсекретарРНБО.

Реклама

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти