Тука: Заклики відмовитися від вугілля з окупованих територій – це пропозиція повернутися в середньовіччя

3 грудня 2016, 08:10

На думку заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій, третина території України опалюється за рахунок антрацитів, які видобуваються на неконтрольованих районах Донбасу

ЗакликивідмовитисявідвугіллязокупованихрегіонівДонбасує"пропозицієюповернутьсядо середньовіччя".Такою думкоюподіливсязаступникміністраз питаньтимчасовоокупованихтериторійГеоргійТукавінтерв'ювиданню "Апостроф".

Реклама

"Подобається нам чи ні, але на сьогоднішній день приблизно третина території України опалюється за рахунок вугілля групи "А", тобто антрацитів, які видобуваються на неконтрольованій території. І коли я чую заклики, мовляв, давайте відмовимося від цього вугілля, то я називаю це войовничим дилетантизм. Адже справа не тільки в освітленні. Можна залишитися без опалення, транспорту, магазинів, інтернету і всього того, що споживає електроенергію. Ця пропозиція повернутися в середньовіччя. Причому ті, хто таке пропонують, розраховують, що це трапиться десь далеко від них, а вони як і раніше будуть сидіти в теплі і виливати свій патріотичний гнів в Facebook", – сказав Тука.

Вінвважає,щоУкраїнане зможеповністювідмовитисявідвугіллязокупованихтериторій.

Нагадаємо,всерпніміністренергетикиівугільноїпродукціїІгорНасаликзаявив,щоУкраїнаприпинилапоставкивугіллязокупованихтериторійДонбасу.

Напідконтрольнійукраїнській владітериторіїДонбасузнаходятьсятільки35шахтз95врегіонівцілому.Причомунаконтрольованійбойовикамитериторіївиявилисявсішахти,які видобуваютьантрацитне вугілля.Щобзабезпечититепловіелектростанціїпаливом,в2014-2015рокахУкраїнакупувалавугіллязакордоном-уАвстралії,ПАР,КазахстануіРосії,атакожубойовиківнаДонбасі,-передає "Гордон".

В тренді
Міністра економіки Петрашко відправлено у відставку
Ігор Петрашко. Фото: facebook.com/mineconomdev
В тренді
Рада звільнила міністра інфраструктури Криклія
Владислав Криклій. Фото: facebook.com/vladkryklii
В тренді
Обшук у будинку Кличка: силовики знайшли контрабандного пального на 100 млн
Силовики провели у будинку Віталія Кличка спільну операцію

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти