Три визнання на саміті НАТО: Порошенко назвав важливі моменти резолюції Альянсу

14 липня 2018, 14:37

Президент зазначив важливі для України моменти в підсумковому документі саміту НАТО

ПрезидентУкраїниПетроПорошенковідзначивтриважливих моменти,якіз'явилисявпідсумковійрезолюції саміту НАТО стосовно України. Про цеглавадержавинаписавнасвоїй сторінцівFacebook.
"Підсумкова резолюція саміту НАТО містить кілька дуже важливих для України моментів. Перше. Україна неухильно наближається до членства в Альянсі. Друге. Підтверджено рішення Бухарестського саміту про те, що двері Альянсу для України відкриті", -запевнив він.

1531568038.9697

Реклама

Особливо Порошенко зазначив, що "всі керівники країн НАТО підкреслили, що це (членство України в Альянсі – Ред.) залежить від волі українського народу. Упевнений, що це розчарує деяких скептиків, які вважають, що Україна повинна питати дозволу у Росії, лякаючи, що хтось може заблокувати євроатлантичну інтеграцію України".

Щеодинважливиймомент,за словамипрезидента-цевизнаннязначногопрогресуреформ,яківдалосяпровестивУкраїні.

В тренді
Вирішував із Путіним кримські справи і хотів платити податки в РФ. Баканов про підозру Медведчуку

"У НАТО підтверджують, що за кілька років Україна досягла більшого прогресу, ніж за всі попередні часи. Вперше в офіційних документах НАТО відзначені агресивні дії Росії і міститься вимога до РФ зупинити агресію і вивести війська і всіх найманців з території України. І найголовніше: нікому не вдасться заблокувати інтеграцію України в НАТО!" – резюмував Порошенко.

Нагадаємо,ранішеглавадержавипідкреслив,щоагресіюРосіїпротиУкраїнисталивизнаватине тількинасловах,алеівдокументах,як,наприкладв декларації саміту НАТО.
"Росія – агресор. І це вперше продемонстровано в документах цього Саміту НАТО, агресивні дії Росії призвели до цієї ситуації. І це загальне розуміння, що це Росія і це агресія", -додав глава держави.

Крім того, ми повідомляли, що на саміті НАТО генсек Альянсу Йенс Столтенберг зробив чітку заяву по Донбасу ідавзрозуміти,щосамеРосіянесевідповідальністьзаситуаціюнасходіУкраїниізакликавїївивестивійськазукраїнськоїтериторії.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти