Три квартири, чотири шуби і колекція картин: декларація Авакова

28 жовтня 2016, 16:44

У голови МВС немає жодної машини, зате він володіє 100% прав італійської фірми, яка оцінюється майже в 9 млн грн

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков задекларував 3 квартири, дві земельні ділянки, колекцію вин, монет, картин, марок і платівок. Такі дані містяться в електронній декларації міністра за 2015 рік, передає телеканал "112 Україна".

Реклама

У міністра є земельна ділянка в с. Коробочкине Харківської області площею 1200 кв. м, квартира в Чугуєві площею 39,30 кв. м.

Ще двома квартирами в Харкові Аваков володіє разом з дружиною Інною (657,90 кв. м і 70,90 кв. м). На дружину записано ще одну земельну ділянку в с. Коробочкине площею 1200 кв. м.

Судячи з декларації, ні у голови МВС, ні у його дружини немає машин.

Голова МВС володіє годинниками Rolex Daytona, Vacheron Constantin і Jaeger LeCoultre, колекцією мідних, бронзових, срібних і золотих монет (2 652 монети), колекцією картин художника Вачагана Норазяна (11 штук), колекцією золотих монет країн Європи і Америки (24 монети), двома перснями, ювелірним виробом у вигляді бурової нафтової вишки, колекцією етикеток вина Mouton-Rothschild різних років.

Реклама

Разом з дружиною Аваков володіє близько сотнею картин і ікон, в тому числі літографією і геліогравюра Пікассо, з автографом. У родині Авакова є колекція марок, колекція вин з 760 пляшок, вина Chateau Mouton-Rothschild, Chateau Lafite-Rothschild, Chаteau Pеtrus різних років. Також задекларована італійські меблі, колекція бронзових, чавунних, срібних і кам'яних статуеток 19-20 ст., бібліотека з 8 тис. книг і журналів, 7 одиниць холодної зброї, колекція з срібних і золотих монет НБУ, колекція вінілових платівок 20-21 ст., близько 5 тис. носіїв з аудіо- та відеозаписами.

У дружини – 4 шуби з соболя, каракуля, норки світлої і темної, сумки Hermes, Chanel і Louis Vuitton, ювелірні прикраси, годинник Chanel, 4 білих і 1 чорний діамант.

Міністр володіє 100% прав італійської фірми Avitalis s.r.l. (8,8 млн гривень) і 99,99% ТОВ "Трастова компанія Авакова" (205 тис. гривень).

В тренді
Крим не наш і Facebook вам не слуга – головні скандали СЬОГОДНІ

Аваков володіє акціями футбольного клубу "Металіст" (12 штук вартістю 3 гривні) і казначейськими зобов'язаннями (військові серії В) в кількості 20 штук і номінальною вартістю 20 тис. гривень, а дружина – ПрАТ "АКБ Базис" (в стадії ліквідації) вартістю 1,3 млн гривень і ПАТ "Інвестор" вартістю 210 гривень.

Інна Авакова є кінцевим бенефіціарієм приватного акціонерного товариства "Інвестор", дочірніх підприємств "Інвестор Еліт Буд", "Дослідницький центр медіатехнологій" і "Інвестор охорона сервіс", "Інвестор Еліт Сервіс", приватних підприємств "Органіка 2007" і "Карст-8", а також ТОВ "Вітер", "Бедж", "Енергетичні машини", "Інвестор-фонд", "Телекомпанія АТН" і "Видавничий дім "Інвестор".

Реклама

Готівкою Аваков зберігає 265 тис. гривень, 178 тис. доларів, 118 тис. євро і 2,1 тис. англійських фунтів, а дружина – 1,3 млн грн, 275 тис. доларів і 30 тис. євро.

На рахунках в банках у Авакова 232 327 грн, а також активи в дорогоцінних металах на 200 000 долл; у подружжя – 148 640 грн.

2015 року міністр вніс заставу в 1,2 млн гривень за командира спецпідрозділу Міністерства внутрішніх справ "Слобожанщина" Андрія Янголенка.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти