Трансплантація органів і позачергові місцеві вибори: плани Ради на тиждень

14 травня 2018, 12:23

Також на пленарному тижні можуть з'явитися питання про валюту і ЦВК, якщо їх схвалять комітети

Верховна Рада цього пленарного тижня планує розглянути низку питань, зокрема, щодо позачергових місцевих виборів, трансплантації людських органів і блок питань фінансової і банківської діяльності. Про це розповів на Погоджувальній раді спікер парламенту Андрій Парубій.

Реклама

За його словами, на вівторок є блок питань, серед яких важливим є призначення окремих позачергових місцевих виборів.

"Ми на нашому минулому пленарному тижні завершили з розглядом питання інтелектуальної власності. Тому неминуче парламент з цього законопроекту починає свою роботу. І я дуже розраховую на комітет і всіх авторів правок, що ми зможемо вийти на консолідовану позицію і зможемо ті сотні пропозицій, які є до закону, пройти досить інтенсивно... І сподіваюся, що ми у вівторок зможемо вийти на позитивне рішення. Наступний блок на вівторок пропонується питання інформатизації. Також я нагадую про наш борг – це призначення окремих позачергових місцевих виборів. Було б добре, щоб ми у вівторок, можливо навіть до обіду, змогли цих 48 позицій, що не конфліктні, пройти і проголосувати".

У середу традиційно плануються ратифікації і законопроект про трансплантацію органів людини.

"У середу традиційно пропонуються питання ратифікації. Після питань ратифікації є пропозиція, щоб (розглянути – Ред.) законопроект, який регулює проведення експертизи, і я хотів би, щоб фракції вивчили цей законопроект, оскільки він важливий для того, щоб впорядкувати питання поховань. Також пропонується, щоб ми в середу почали розгляд проекту закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони здоров'я та трансплантації органів тих чи інших анатомічних матеріалів".

ВУ четвер одним з головних питань буде законопроект щодо Державного бюро розслідувань, зазначив Парубій.

"Ми свого часу три законопроекти, які визначали зміни до закону про ДБР, не змогли отримати підтримку в залі. Якщо буде спільна позиція, нам було б важливо, щоб ми змогли внести ці зміни і змогли його підтримати. Пропонується також блок питань фінансової і банківської діяльності. Більш того, в середу комітет повинен розглянути закон про валюту і якщо в середу буде позитивне рішення комітету, я пропонуватиму, щоб ми в четвер його внесли до порядку денного. Також, якщо будуть завершені консультації в четвер, ми перейдемо до питань ЦВК".

Реклама

Як повідомлялося, Андрій Парубій поставив чітке завдання перед депутатами – в середу підготувати поправки до законопроекту про Антикорупційний суд і сам документ розглянути в другому читанні вже наступного пленарного тижня.

Нагадаємо, нещодавно президент Петро Порошенко забракував закон про дипломатичну службу і повернув його до Ради. Згідно з регламентом Верховної Ради, після накладення вето президента і направлення до парламенту пропозицій щодо законопроекту результати голосування за нього вважаються скасованими і відкривається процедура його повторного розгляду в парламенті.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти