Трамп: Я хочу вирішити ситуацію в Україні

12 листопада 2017 13:05

Сергій Мартинець Сергій Мартинець

Американський лідер пояснив, що для цього потрібно і хто в цьому допоможе

ПрезидентСШАДональдТрампазаявив,щохочевирішитиконфліктніситуаціївУкраїні,СиріїтапроблемуПівнічноїКореї,аледляцьогойомупотрібнадопомогаРосії.Про цевіннаписавуTwitter.

На його думку,американцямпотрібноналагодитивідносинизРосією,щобвонадопомоглавирішуватисвітовіконфлікти,втомучисліівУкраїні
.

"Коли всі ненависники і дурні усвідомлюють, що матихороші відносини з Росієюце добра справа, а не погана справа. Завжди грати в політику – погано для нашої країни. Я хочу дозволити (ситуацію) з Північною Кореєю, Сирією, Україною, тероризмом, і Росія може значно допомогти", – написавши Трамп.
Нагадаємо,післяособистоїзустрічінасамітіу В'єтнаміДональд Трамп і Володимир Путін зробили спільну заяву. ПрезидентиРФіСШАвідзначилиуспішнізусиллящодо запобігання небезпечнихінцидентівміжвійськовимидвохкраїнвСиріїідомовилисяпідтримуватизцією метоюдіютьвійськовіканали.
Реклама

Як повідомлялося, Путін назвав Трампа "комфортною людиною". ЗасловамипрезидентаРосії,роботанаполяхАТЕСбулакорисноюіуспішною,томущоРосіїіСШАвдалосяузгодитизаявущодо Сирії.Вінзазначив,щоповноцінназустрічне відбуласявпершучергучерезграфікилідерівіформальністьпротоколу.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти