Трамп пом'якшить санкції проти Росії, але 2019 рік для Путіна стане ще жорсткішим – Рабінович

2 грудня 2018, 05:30

Анонсовані "пекельні санкції" не стануть потужним ударом – Москва відбудеться "легким" переляком, вважає російський фінансист

Нещодавно США вжеввелиновісанкціїпроти Росії, однакосновнийудар,судячи з усього,доведетьсяна2019рік,колиросіянам"світить"другийпакетобмежувальнихзаходівт.зв."пекельнісанкції"черезотруєнняСкрипалів.АлеросійськийфінансистіблогерСлаваРабіновичвважає,щоМосквавідбудетьсябільшм'якимсценарієм.

Реклама

Про це він розповів в інтерв'ю "Народній правді".

Зайогословами,вамериканськомузаконіпрописанедужешироке трактуванняможливихсанкцій"другогоешелону"ідаєсвободудляманевруадміністраціїТрампа.Рабіновичвважає,американськийпрезидентоберебільшм'якийсценарійсанкційдляПутіна.

Вінпояснив,щоТрампавжедавновикрилизанібито"зв'язок"зПутінимдообраннянапостпрезидентаСША,адемократичніінститутивСША(президентне можеприйнятирішеннябезсхваленняСенатуіКонгресу)не дозволяютьйомувиконатиякісь "домовленості"зпрезидентомРФза"допомогу"вперемозінавиборах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

"Якби Трамп почав виконувати свої" домовленості "(з Путіним – ред.), то був би не просто імпічмент, а все загрожувало б судом і терміном. Але в рамках того, що Трамп ще може, без чіткого виконання "домовленостей" у всій повноті – це якимось чином амортизувати, пом'якшувати дійсно неприємні для Путіна речі. Тому я думаю, що ці санкції за шкалою від 0 до 10 будуть десь на 3. Щоб не сильно впадала в очі м'якість, але і не сильно било по Кремлю. Тому, на мій погляд, заборони на інвестування в російські державні облігації і не буде, але, як мені здається, для російського державного банківського сектора будуть все ж наслідки, скажімо так, середньої тяжкості", – пояснив Рабінович.

В тренді
#NoCivilWar in Ukraine. Коментар Мендель викликав бурю суперечок в соцмережах
Реклама

Російськийфінансистнагадав,щоТрамп(республіканець)втративконтрольнаднижньою палатоюКонгресу-Палатоюпредставників,вякійбільшістьна проміжних виборах в США взяли демократи.

"Там (в Палаті представників – ред.) лежало багато законопроектів, включаючи законопроекти про введення "пекельних санкцій". Тепер ці законопроекти, згідно з процедурою, юридично обнуляться на початку 2019 року, але будуть внесені знову, швидше за все, в ще більш жорсткому вигляді. Розмовляючи з людьми, які знають і розуміють, що відбувається всередині стін Конгресу, я можу говорити про те, що ще більш жорсткі законопроекти будуть не тільки внесені, але частина буде прийнята, вони стануть законами США. З цієї точки зору, незалежно від волі Трампа, 2019 рік для путінського ОЗУ (організованого злочинного угруповання – ред.) буде надзвичайно складним з точки зору посилення режиму санкцій", - додав блогер.

Нагадаємо, у серпні США ввелиновісанкціїпротиРосіїу відповідьнаподіївбританському Солсбері, деімовірноіз застосуваннямрадянськоїхімзброї"Новачок"булиотруєніекс-співробітникГРУСергійСкрипальійогодочкаЮлія.УДерждепіпояснили,щопідамериканськісанкціїпотрапитьекспортвРосіютоварівподвійногопризначення,включаючитакігалузі,якспеціалізованінафтогазовітехнології,атакождеяківидиелектронікиідатчики.

СШАна початку листопадатакожзапустилимеханізмрозглядупакетузаходівпротиРосії,що отримав неофіційнуназву"драконівськісанкції",післятого,якДерждепдоповів-Росіятакіне надаладоказівсвоєїнепричетностідохіматакивСолсбері.Якпояснилиюристиміжнародноїюридичноїкомпанії Debevoise & Plimpton, другийетапсанкційпо"справіСкрипалів"можесильновдаритипоросійському бізнесу. Справавтому,щоформулюваннядругогосанкційного пакетаюридичнопоставлятьРосіювположення"країнипідсанкціями"-щовідіб'єтьсянатому,які вимогимаютьправовисуватизакордоннікредитори.Так,наприклад,станеправомірноювимогакредиторапро дострокове погашеннязобов'язаньросійськогобізнесу.

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти