Трамп приховує деталі своїх переговорів з Путіним – The Washington Post

13 січня 2019, 10:51

Видання стверджує, що це є частиною схеми, якою президент США захищає свої зв'язки з Путіним від громадського контролю

ГлаваБілого домуДональдТрампприховавдеталісвоїхособистихзустрічейзпрезидентомРосіїВолодимиромПутінимвідвисокопоставленихчиновниківсвоєїадміністрації.Про цепишеThe Washington Post.

За данимивидання,американськийлідертакожодинразнамагавсязаволодітизаписамисвогоперекладачаідававйомувказівку необговорюватите,щойомувідомо,зіншимипосадовимиособамиадміністрації
.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Реклама

Відзначається,щоТрампзробив такпіслязустрічізПутіниму 2017 роцівГамбурзі,наякійтакожбув присутнійтодішнійдержсекретарРексТіллерсон.Чиновникидізналисяпро ці діїТрампа,колирадникБілого домуівисокопоставленийчиновникздержавногодепартаментузапросилидодатковуінформаціюпро переговориуперекладача.

"Обмеження, накладені Трампом, є частиною більш широкої схеми, якою президент США захищає свої зв'язки з Путіним від громадського контролю і не дозволяє навіть високопоставленим чиновникам в його власній адміністрації знати, що він сказав одному з головних супротивників Сполучених Штатів", - пише The Washington Post.

За даними видання, деталі переговорів Трампа з Путіним за останні два роки не знайомі навіть високопоставленим чиновникам адміністрації американського лідера. За словами співрозмовників, інформація про ці розмови відсутня навіть в секретних документах.

Поведінка Трампа суперечить практикам попередніх американських лідерів, які під час переговорів покладалися на своїх старших помічників як на свідків і робили докладні записи бесід, а потім ділилися ними з іншими посадовими особами та департаментами.

Нагадаємо, останній
повноформатний саміт Путіна і Трампавідбувся 16липня2018 року вГельсінкі.Понад дві годинипрезидентиСполученихШтатівіРосіїспілкувалисятет-а-тет.

В тренді
Українська армія одна з найсильніших в Європі: в США похвалили Україну

Також ми писали про підсумкизустрічі Трампа і Путіна. ДональдТрампзаявив,щовважавправильнимбезпосередньообговоритизВолодимиромПутінимпитаннявтручанняРФуамериканськівибори.Крімтого,напереговорахсторониобговорилипитаннятранзитугазучерезтериторіюУкраїни,атакожпитаннясирійськоговрегулювання

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти