Трамп повинен відвідати Україну: експерт назвав 10 причин

Глава Американської торговельної палати впевнений, що президент США просто зобов'язаний з'їздити до Києва

Поки Київ і Вашингтон обговорюють візит президента України Володимира Зеленського в Білий дім, його американському колезі Дональду Трампу слід задуматися про те, щоб самому відвідати Київ.

Так вважає президент Американської торгової палати Енді Хандер. У своїй статті для "Атлантичної ради" він навів 10 причин для офіційного візиту Дональда Трампа в Україну:

Реклама
  1. Істотні можливості для американського бізнесу. Незважаючи на окремі великі спільні проекти (McDonald's, Cargill, General Electric), багато американських компаній все ще не відкрили для себе Україну.
  2. Зацікавленість США в українському енергетичному ринку. Після відмови від російського газу Київ диверсифікував постачання енергоресурсів в країну. Наприклад, США постачають в Україну ядерне паливо і вугілля. Крім того, для розвідки, видобутку, транспортування, переробки, очищення та дистрибуції нафти і газу також необхідні технології та обладнання зі США.
  3. Боротьба з російськими фейками про Україну. Незважаючи на масштаби дезінформаційної кампанії, яку Москва розгорнула проти України, в жодного крупного американського видання або каналу немає своїх підрозділів у цій країні. Новини з України до американських ЗМІ надходять від кореспондентів у РФ.
  4. Виборці українського походження. Незважаючи на те, що американські українці традиційно схильні підтримувати республіканців (рідну партію Трампа), візит президента на їх батьківщину отримав би дуже хороший відгук.
  5. Будапештський меморандум. Вашингтон повинен переглянути свої гарантії й активізувати роботу щодо Будапештського меморандуму, підписавши який Україна в 1996 році добровільно відмовилася від одного з найбільших ядерних арсеналів у світі.
  6. Шанс укласти угоду про мир на Донбасі. Візит Трампа може надати достатній імпульс переговорам про припинення війни на сході України, після чого увійде в історію.
  7. У Трампа багато спільного із Зеленським. Деякі схожі моменти в біографії – умови перемоги на виборах, телебачення й успішний бізнес – можуть привести до дружби між президентами США і України.
  8. Надихнути нове покоління українських політиків. Після президентських і парламентських виборів в Україні прийшли до влади молоді політики, яких візит Трампа може надихнути на підтримку реформ.
  9. Допомога в боротьбі з контролем олігархів над економікою. Олігократія відлякує американських бізнесів від України. Зусилля з боротьби з цим явищем потребують міжнародної підтримки.
  10. Барак Обама цього ніколи не робив. Попередник Трампа став першим господарем Білого дому, який жодного разу не відвідав Україну.

Нагадаємо, що 1 червня в Адміністрації президента України підтвердили, що Дональд Трамп запросив Володимира Зеленського на офіційний візит до Вашингтона.

Читайте також:

Реклама на segodnya.ua Реклама
Реклама на segodnya.ua Реклама
ЗСУ: головне
Докладніше
Хроніка обстрілів
Більше про це
Діпломатичний фронт
Більше новин
Допомога під час війни
Більше новин
"Разом нас багато"
Нас не подолати

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти