Томенко: За будь-яких обставин парламент буде обраний і буде легітимним

13 серпня 2014, 01:37

События на ТК Украина

Томенко впевнений, що наступні парламентські вибори відбутися в жовтні в будь-якому випадку

У прямомуефіріінформаційної програми"Події" наканалі "Україна" радникПрезидентаМиколаТоменкорозповів про те, що наступніпарламентськівиборивбудь-якомувипадкувідбудутьсявжовтні.

За словамиМиколи Томенка, "якщо Януковичотримав російськегромадянство, або йогофірми зареєстрованіяк російські, або, наприклад, працюютьнароcійскійтериторіїіфінансуютьтерористів-товінточнопотрапляєпідсанкції". "Нам сьогоднівдалосяпереконатитворцівзаконопроекту, що ми неможемовводитисанкціїпроти власнихгромадян.Тому, вціломузаконопроектбудеголосуватисябезтерміна"громадяниУкраїни" і "юридичніособи, пов'язані згромадянством". Ідлямене, звичайно, якдляглавиКомітету зпитань свободисловадужеважливознятимедійнізастереження, тому що не можнауказомПрезидентазакриватителебачення та інтернет-видання. Ядумаю, що ми цезнімемо. Ядумаю, щовчетвермивціломупроголосуємозазаконпро санкції, якістосуютьсяросійськогобізнесу і тихлюдей, якіфінансуютьтероризм", -підкресливвін.

МиколаТоменковпевнений, що наступніпарламентськівиборивідбудутьсявжовтнівбудь-якомувипадку: "За яких завгоднообставина- чи будеце пропорційнасистема, чи буде чице відкритасистема, навітьякщоніякого рішенняне буде -виборивідбутисявжовтні.Тобто, якщо залишилисятакі депутати, які впевнені, що якщовнесутьзміни до закону, товідтермінуютьдатувиборів- вонипомиляються. Ящеразхочуофіційносказатице позиціяПрезидентавтому числі): михочемовиборівза відкритими партійнимисписками.Якщопарламентза це непроголосує, тодістарасистемазалишається- їїніхто нескасовував. Виборивідбудутьсяабо26-го жовтня, або(заразюристианалізують) 19 жовтня.Ясподіваюся, щонамвдалосяпереконатикерівниківфракцій, яківчоравирішили втаємномурежимі працюватиодиндень", -сказаввін.

Чиновникпідкреслює, щовчетвер"найбільшийшансназаконпроголосуванняза відкритимипартійними списками, такяк200голосівминазбирали". "Якщо непроходить такийзакон, залишаєтьсявдосконалити, або, хочаб, трохиналагодитизакон, за якиммають відбуватисявибори.Що тутважливо?Хочаб зменшитикількістьдніввиборчоїкампанії, оскільки виборчакампаніяна60днівкоштує 1млрд. 400млн.грн. Тобтоякщо скоротитиїїдо 45днів, миекономимозначнусуму.Тобтовчетверабо проголосуютьза системузвідкритимисписками, або залишитьсястаразмішанасистемаіз зменшенимтерміном проведеннявиборчоїкампанії.Але виборивідбудуться забудь-яких обставину жовтні",-кажевін.

МиколаТоменковважає, "що до жовтня більша частинадонеччанілуганчанзможепроголосувати. Кримчани, якіхочутьвзяти участьу виборчійкампанії, зможутьголосуватинавиборчихдільницях уХерсонськійобласті.Ядумаю, щоприбудь-яких обставинПарламентбудеобраний ібуделегітимним".

Дивітьсяінформаційно-аналітичну програму"Події" наофіційномусайті каналу, атакожнасайтівідеоресурсаoll.tvінановинному
порталіsegodnya.ua.

Реклама

В тренді
З'явилося два вакантних місця: ЦВК оголосила ще одні довибори в Раду

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти