Терпіння світу до агресії Путіна вичерпалося – міноборони Британії

1 квітня 2018 14:51

Світ стає все більш небезпечним, вважає Вільямсон

Терпіннясвітової спільнотидо агресивної поведінкиросійськогопрезидентаВолодимираПутінавичерпалося.Про цеміністроборониБританіїГевінВільямсоннаписаввколонціThe Telegraph.

"Він використовує зростаючі гібридні можливості для підриву та дестабілізації, впливу на країни по всьому світу. Ми вступили в нову епоху війни", - написав глава британського Міністерства оборони.

Інвестиціївновіракетивеликої дальності,новіядернісистеми,активніінахабнікібероперацій,атакож
отруєння Сергія Скрипаля не залишаютьжоднихсумнівіввагресивних намірахРосії.

Реклама

"Якщо у нас були якісь сумніви в небезпеці, яка йде від Москви, необхідно поглянути на події в Солсбері. Ми не повинні забувати, що це було перше використання нервово-паралітичної речовини в Європі з часів Другої Світової війни. Це було незаконним і презирливим застосування сили проти нашої країни з боку Російської держави, яке ставило під небезпеки життя невинних людей", - зазначив Вільямсон.

Відповідь Кремля по інциденту показала "брехню і зраду".

Не пропусти!
Вдома у Шеви! Де і коли Італія готується зіграти з Україною в 1/8 фіналу Євро
Італія vs Україна
"Життєво важливо для оборони Британії продовжувати розвиватися, щоб відповідати викликам завтрашнього дня, щоб зберегти нашу країну і захистити своєю працею завойовані свободи і спосіб життя, якими ми користуємося сьогодні", - сказав він.
Вільямсоннагадавпро введенняпрограмимодернізаціїобороникраїни,якабудетрансформуватиЗбройнісиликоролівствав"силимайбутнього".

"Вони будуть більш продуктивними, більш смертоносними і будуть наносити більш жорсткий удар. Вони будуть здатні протистояти традиційним загрозам і вирішувати нові завдання гібридного конфлікту", - додав глава оборонного відомства.

Нагадаємо,нещодавномайже30державіНАТОухвалилискоординованірішеннящодо висилкиросійськихдипломатів.Щобдізнатися,яквідреагуваливРосії,вУкраїніівсвітінадипломатичнийскандалчитайтевматеріалі"Дипломатичний удар по Росії: хто і скільки вишле російських дипломатів".

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти