Телефони "торнадівців" містять відео зґвалтування дітей – Чорновіл

На її думку, Семенченко знає про це і повинен нести відповідальність за свої дії з урахуванням цього

Вилученіукомандирівпідрозділу"Торнадо"мобільнітелефонимістятьвідеосексуальнихоргійізгвалтувань,втомучисліза участюнемовлят.Про цезаявиланароднийдепутатвід"Народногофронту"ТетянаЧорноволвефірі "112 каналу" в суботу.

"Колибулизаарештованікомандири "Торнадо",унихбуливилученімобільнітелефони.Унихвиявилосястрашневідео,якезаразєвматеріалахсправи.Цевідеорізнихсексуальнихоргій,згвалтувань.Причомутамбулинавітьнемовлята.Ятакрозумію,щоматизцимнемовлямзмушувалицеробитипідзагрозоюсмертіїїдитини",-сказалаЧорновіл.

Вона додала, що на відео також були згвалтування неповнолітніх дівчаток. За її словами, народний депутат Семен Семенченко, який захищав "торнадівців", про все це знає. "Він розуміє, що в нашому інформаційному просторі все, що скаже він, розходиться, а правда, на жаль, не розходиться. На жаль, ситуація така, що інформаційний простір України – це повністю ворожий контент. Семенченко піклується виключно про свій піар. Він знає, що яких би тварин не захищав, це буде на його боці", – вважає Чорновіл.

На її думку,Семенченкотакожповиненнестивідповідальність."Причомузанимзлочинутежє.Явважаю,щоцевжеостаннякрапля.Вінсяде",-сказаланардеп.

Якповідомлялося,поліціяоголосилапро підозрутрьомактивнимучасникамподійбіляОболонськогорайсудуКиєва2 серпня,девідбулисябійкиміжправоохоронцямитаактивістамидобровольчихбатальйонів.

Генпрокуратураоприлюднилавідеозаписсудовихзасіданьнад11колишнімибійцямирозформованогобатальйонуМВС"Торнадо"інадйогоекс-командиромРусланомОнищенком.

Реклама
Найважливіші та найцікавіші новини завжди під рукою
“Сьогодні” в Telegram Пiдпишись на RSS-канал

Рекомендації

влада
Реклама
У тренді: влада
Всі новини
Останні новини
Показати ще
Пряма трансляція
Опитування
Влада
Візит Зеленського до Байдена у Вашингтон
Докладніше
Комаровський в темі
Який тест на COVID-19 надійніший
Думка Комаровського
Читати статтю
АКТУАЛОЧКА
Збираєшся на пікнік?
Де краще купувати продукти
Хочу дізнатись
Кейт Вінслет для LA Times
Гороскоп
Твій гороскоп на сьогодні
Читати гороскоп
Спецпроект
Календар лайфхаків на літо
Серпень
Лайфхаки за календарем
Для батьків
Аптечка малюка у відпустці і дома
Зібрати
Сприятливі та небезпечні дні у серпні
Місячний календар на серпень
Що треба робити

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти