Ситник: Луценко заблокував НАБУ доступ до ЄРДР

17 грудня 2016 17:20

Таке рішення Генпрокуратури директор Бюро назвав "досить дивним"

ГенеральнийпрокурорУкраїниЮрійЛуценкозаблокувавдоступкерівництвуНаціональногоантикорупційногобюроУкраїнидо Єдиного реєструдосудовихрозслідувань(ЄРДР).Про цевінтерв'ю "Радіо Свободі" заявивдиректорНАБУАртемСитник.

Реклама

"Протягом останніх декількох днів пан Луценко, наприклад, заблокував доступ директора НАБУ до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відповідно до статті 17 закону про НАБУ, НАБУ має доступ до всіх баз даних та інформаційних систем державних органів. І ми цей доступ отримали, і також в ГПУ до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Це як раз той реєстр, який ведеться ГПУ. цей доступ давав ще пан Шокін. Але протягом останніх днів ми отримали письмове попередження, що доступ директора і його заступників. Він припиняється. і цей доступ на сьогоднішній день припинено", – зазначив він.

ЗасловамиСитника,відповіднепопередженнябуловідЛуценка,і"здоситьвільним трактуваннямчинногозаконодавства"."Церішенняменіздаєтьсядоситьдивним,оскількисамемипостійнорозвиваємонапрямокдоступудо базданих,реєстрів",-додаввін.

В тренді
Дмитро Разумков: Механізм деолігархізації має працювати, коли ми є у владі, і коли нас немає

РанішеСитникзаявляв,щовійниміжГПУіНАБУ,атакожособистоміжнимігенеральнимпрокуроромЮрієм Луценкомнемає.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти