Суд відмовив ГПУ в заочному розслідуванні проти Клюєва

28 січня 2017, 19:02

Суддя вирішив, що доводи Генпрокуратури щодо екс-чиновника не мають достатніх підтверджень

Заочнерозслідуванняпротиекс-секретаряРНБОАндріяКлюєва небудерозпочато, оскільки ПечерськийрайоннийсудКиєвавідмовиввцьомуГенеральній прокуратурі.Про цеповідомляє УНІАНз посиланнямнапостановусуду.

Реклама

Як зазначається в тексті документа, ГПУ хотіла почати розслідування проти Клюєва за незаконні дії проти активістів на мітингах. Також він підозрюється в організації перевищення службових повноважень працівниками правоохоронного органу, що супроводжувалося насильством.

Повідомлення про зміну раніше оголошеної підозри Клюєву складено 15 березня 2016 року. Стороною обвинувачення стверджується, що суть обгрунтованої підозри Клюєву полягає в незаконних діях останнього, як колишнього секретаря РНБО, які проявилися в ході протиправної вказівки колишнього президента Віктора Януковича з організації і здійснення в період з 22 по 29 листопада 2013 незаконного розгону учасників акції протесту, які перебували на Майдані Незалежності в Києві.

28лютого2014рокуКлюєвбувоголошенийврозшук. СБУвстановила,щоКлюєвперебуваєнатериторіїРосії.

Усвоючергуслідчийсуддявирішив,щонаведенівклопотаннідоводисторонизвинуваченняпро викликобвинуваченогодо слідчогошляхомвідправкийомупоштовим зв'язкомписьмовихповідомленьпід часпроведеннядосудовогорозслідуванняне підтвердженівсудовомузасіданніналежнимидоказами,оскількиматеріали,доданідо клопотання,такихдоказівне містять.Крімтого,суд неотримавпідтвердженнятого,щоКлюєвдійснознаходитьсянатериторіїРФ.

В тренді
Пригрозив звільненням: Шмигаль різко відповів Кличку через локдаун

Узв'язкузцимсудповернувклопотанняГенпрокуратурияктаке,щоне відповідаєнормамКримінально-процесуальногокодексу.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти